Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok, de...

20 hetes terhes vagyok, de már kb. egy hónapja minden éjszaka fáj a csípőcsontom vagy combcsontom. Egész éjszaka forgolódom, mert elzsibbad egy idő után. Hogyan lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 06:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Rajtam a szoptatós párna segített egy kicsit. Bár az utolsó 2 hónapban már sehogy nem ment az alvás!

Sőt! Szülés után még kb. 1 hónapig fájt éjszakánként.

2009. okt. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos sehogy nem lehet változtatni, ez ezzel jár, de amúgy tényleg a párna sokat segít, de én is sokat forgolódom éjjelente. Na meg ha sokat állok, iszonyatosan megfájdul a derekam is.

31 km

2009. okt. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a szoptatós párna segített. De ha beraksz akár párnát vagy összehajtogatott plédet a lábat közzé akkor az is segít. Legalábbis nálam így volt. Ha esetleg a szoptatós párna mellett döntenél, - ami egyébként a későbbiekben is hasznos lesz - akkor ezt ajánlom: szopiparna.hu Sokkal olcsóbb itt megvenni mint a többi boltban.
2009. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!