Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sűrű de rendszertelen...

Ha sűrű de rendszertelen fájásaim vannak az azt jelenti hogy tágulok? Már egy újnyira nyitva vagyok. Lehet belöle szülés vagy húzzuk még? 37 hetes terhes vagyok

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már nyitva vagy bármi lehet.Pihenj ha tudsz,feküdjél.Még egy picit maradhatna! :)
2013. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

És ha épp szülsz??


Nem mindenkinek rendszereződnek a fájások!

2013. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi.

Mennyi az a rendszertelen? Úgy értem hány percenként?


A legjobb, ha beülsz egy kád vízbe és ellazulsz. VIdd be a vekker órát és nézd hogy hány percenként jönnek, illetve hogy egy fájás mennyi ideig tart.


És lehet, hogy van, akinek nem rendszereződik (bár ez is általában inkább annyit jelent, hogy mondjuk 2,5,7,5, 2 percenként jön, tehát valamiféle sűrűség azért megvan), de a fájások hosszúsága meg kell hogy legyen, ha szülés van.


Tehát: a jóslók hossza kb. 20-30 mp, nem több, a szülési fájásoké 40-60 mp. Ebből biztosan meg tudod különböztetni.


Ha a vízben ücsörögve elmúlnak vagy leritkulnak, akkor jóslóztál, és ez ennyi idősen teljesen ok, az egy ujjnyi sem sok.

Ha rendszereződnek, sűrűsödnek, és a hosszuk is eléri a 40-60 mp-et, akkor kell készülődni.


MInden jót!

2013. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

37 hetesen szültem, a szülőágyon burokrepesztés után rendszereződtek csak a fájások. 3 napig voltak sűrű fájások, de addig húztam, nem indultam be, mert hogy nem rendszeresek, nem is olyan erősek. Én is 1 ujjnyira voltam nyitva. Aztán a 3. nap este már bementem, hogy mondjanak valamit, mert már nagyon idegesítő ez 3 napja, nem alszom semmit, csak az órát nézem a rendszerességben.

Akkor már 3 ujjnyira nyitva voltam, 5 órára rá meglett a kisfiam. Szóval, ha nem múlnak semmitől, én bemennék a helyedben.


Amúgy nyugtatásul: semmi baja nem volt az égvilágon a babámban 3000 grammal, 52 cm-vel született 10/10-es Apgarral. :) Szóval ez már nem olyan korai.

2013. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38. hétben vagyok és két hete vannak olyan napok, mikor ilyen össze-vissza fájások jönnek. Már kicsit nyitva vagyok én is, doki szerint bármikor indulhat. Én meg azt mondom, hogy első babával is ez ment és végig kihúztam! De persze ha megnéz doki, az a biztos!
2013. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!