Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tünetek nélkül is lehetek terhes?

Tünetek nélkül is lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap/ma kellene nem megjönnie, és mivel nem érzem az előjeleket valószínűleg nem is fog. Holnap fogok tesztelni. Viszont semmi terhes tünetem nincs. Nem feszül a mellem, nem sötétebb a mellbimbóm, nem émelygek, ettől függetlenül lehetek terhes, ez nem mindenkinél kell jóhogy jelentkezzen ugye? Vagy ezek kötelező első tünetek?

Köszi a választ!



2013. júl. 29. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! A tünetek csak később jönnek, az elmaradt mensi után, miután beágyazódott és növekedésnek indult a kis barackmag..:-) Várd meg a holnaputánt és ha addig sincs semmi tesztelj egyet! Nekem a mellbimbóm csk félidő táján sötétedett be és igazán most nem is émelyegtem. Drukkolok Neked! Írj majd mi lett!

3 lurkós 30 hetes kimama

2013. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj, mert itt általános szabályt nem fogunk tudni mondani. Ha tegnap/ma kellett volna megjönnie, akkor azt már a 10-es tesztek ki fogják tudni mutatni nagy valószínűséggel. Mellfeszülés jellemző, de nem kötelező tünet, sötét mellbimbó nálam még csak most kezd jelentkezni, émelygés meg csak a 10. héten jött nálam. Úgyhogy semmi nem "kötelező" tünet, nagyon személyfüggő. Persze, leheteszt terhes, de szerintem nyugodtan tesztelj.
2013. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, 22+3 hetes vagyok (második)
2013. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Elofordul persze, nálam is ugynígy volt az elso 3 honapban semmi tunetem sem volt ,ugyhogy az nem baj ha nem érzed.
2013. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 8.hétig semmi tünetem nem volt, onnan is csak az éhségrohamok. Most kezdtem el szédülni, émelyegni, pedig már 33 hetes vagyok. Mindenkinél más és más, drukkolok.
2013. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, akkor ez bíztató :) Holnap reggel fogok tesztelni, már nagyon várjuk a kis jövevényt, remélem pozitívat láthatok majd! Majd jelzek. Boldog babavárást nektek ;)
2013. júl. 29. 11:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet, persze. :) A kimaradt mensin és pozitív teszten kívül semmi tünetem nem volt. Mondjuk később sem lett :) :) nyugis terhességem van. Semmi rosszullét, semmi negatív élmény. A cicim kb. félidőtől feszülget, de ennyi. A pocak nő :) más nincs. Drukkolok! :)))
2013. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi tünet! Csak a pozi teszt! :)Drukkolok!
2013. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
sajnos ma megjött, már megint 1 napot késve... :(
2013. júl. 30. 17:04
 10/10 Milagros ***** válasza:
Ne szomorkodj, valoszinu,hogy meg nincs itt az ideje. Hidd el, ha itt lesz meg is kapod! Minden okkal van. Azert mondom, mert en ket even keresztul nem estem teherbe, nem mertem orvoshoz menni, feltem az eredmenytol.. 23 evesen teherbe estem, akkor amikor mar nem akartam gorcsosen, lemondtam rola, h lehet gyerekem, eszembe sem jutott az..utan, h vajon teherbe -esteme. Aztan kimaradas elott mar boven ereztem hogy terhes vagyok!!! Nem rosszulletek miatt, hanem nem tudom vhogy ereztem kb 2-3 het mulva! De szerintem a nok 80%a megerzi!!! Most 1 eves az en nagyon nagyon vart kicsi edes kislanyom!!!! Kitartas!!!:)
2013. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!