Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad uszni terhesen? Keszulu...

Szabad uszni terhesen? Keszulunk menni nyaralni es mindenki mas velemenyt ad az uszasrol! 15 hetes vagyok!

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy minden további nélkül lehet úszni, mondjuk csak tengert kérdeztem, mert oda utazunk. 17 hetes vagyok és alig várom, hogy ússzak, mert strandmedencébe, uszodába azért nem merek menni (sajnos fogékony vagyok a fertőzésekre). Ti hova utaztok?
2013. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok és pont 2 hete kérdeztem meg a dokimat. Természetesen lehet úszni, sőt nagyon jó test mozgás a kismamának. A kismama fogékonyabb a fertőzésekre ezért medencés strandon fokozottan figyelni kell, (vízben, wc használatnál, padra leüléskor stb. Amíg zárt a méh száj addig minden további nélkül szabad strandolni. Viszont a napozás kerülendő, és a napszúrás elkerülésére is érdemes oda figyelni. sok sok folyadék, és a tűző nap egész napos kerülése, valamint a déli órákban minél árnyékosabb hely felkeresése ajánlott. (Én medencés strandon nem mernék fürdeni, de a Balatonban minden gond nélkül úsztam pont a napokban.)
2013. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!akor alig varom h egy jot tudjak uszni!
2013. júl. 29. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a doki és a védőnő is azt mondta, hogy "na kismama, most kell menni nyaralni" :) Hogyne lehetne úszni!!!
2013. júl. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én dokim is engedte a Balcsit és az uszodát. Végül az uszodát koszosnak tartottam, a Balcsiba bementem, de elég hideg volt. Akkor jól esett, de utána egész estig jöttek a jóslófájások... (31 hetes). Úgyhogy többet nem mentem be, csak combig.
2013. júl. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!