Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek? Baj van?...

Mi a véleményetek? Baj van? Esetleg más is volt így? Mit tegyek? 3 napja folyamatosan fáj a derekam és a hasam alja.

Figyelt kérdés
Tegnap voltam az sztk-ban, a lelet: zárt, feszülő méhszáj, jó szívhang és mozgás, ökölnyi kontrakció tapinthatóAz orvos azt mondta mivel már volt vetélésem, bármikor beindulhat a vetélés. 14 hetes vagyok.
2009. okt. 23. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felpolcolt lábakkal,pihenj sokat...és holnap keress fel egy másik orvost!Ezt nem hiszem el"bármikor beindulhat a vetélés"Hát milyen orvos az ilyen??? :S Holnap szerintem sürgősen keress fel egy másik orvost,remélem nem lesz semmi baj.Sok sikert!!!Majd írd meg,hogy mi lett!
2009. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:tudom,hogy nehéz de próbálj meg nem idegeskedni...hallgass nyugtató zenét,kérd meg a párod főzzön neked teát,vagy olvasgass, vagy bár mit amit szeretsz,de mind ezt felpolcolt lábakkal :)
2009. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is csak azt tudom javasolni, hogy keress másik dokit! Esetleg a szülészet-nőgyógyászat ügyeletére is bemehetsz.

Lehet, hogy csak felfáztál. Remélem "csak" ez a baj.

Pihenj, szedj magnéziumot, sok folyadék és nyugalom!!!


Megnyugtatásként leírom az én esetemet...


9 hetes terhesen görcsölni kezdtem, elmentem a nőgyógyászati ügyeletre. A doki csinált uh-t, minden oké volt. Utána megvizsgált manuálisan. Azt mondta, megrövidült a méhnyak és elkezdett nyílni a méhszáj is. Bent akart fogni a kórházban, merthogy bármikor elmehet a baba. De én nem maradhattam, hisz van egy akkor 13 hónapos kisfiam. Végül úgy búcsúztam el az orvostól, hogy azzal "bíztatott" hogy sajnos ennek a terhességnek nincs sok esélye, amint ismét görcsölök vagy vérzek, menjek vissza...

Nos, most vagyok 35 hetes kismama, és azóta sem volt semmi gondom...


Kívánom, hogy találj egy másik orvost, aki megnyugtat. És ír fel valami bogyót, legalább Magnesii Citricit!!!

2009. okt. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Marha. És az, hogy beindulhat bármikor a vetélés az egy gondolat volt, ami mellett elsiklott, vagy kaptán terhességmegtartó gyógyszereket? Tudom, hogy általában az utrogestant 12. hétig adják, de hallottam, hogy 16. hétig is szükséges lehet szedni.

Ne félj, ha nem ugyan így, ugyan ebben az időben volt a vetélésed, akkor... de mindenesetre keress fel holnap egy másik orvost, aki megvizsgál, nem csak megállapítja a magzat státuszát.

Elmondod miért volt a vetélésed és hány hetesen?

2009. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást!

Februárban 10 hetesen "megszületett", de már véreztem 8 napja. Akkor magas volt a prolaktinszintem (azt mondták "stressz-hormon miatt)... Azért ijedtem meg mert most is egy konkliktus után kezdődtek a görcsök( a felettesem a munkahelyen nagyon felbosszantott!). És a Duphaston is, amit a 7. héttől kaptamis 3 napja fogyott el.

2009. okt. 23. 23:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos!!! Kár, hogy ezt a dokit nem vágtad fejbe! Addig is 3x2 magne-t kezdj el szedni!!!!
2009. okt. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia ne aggodj keress másik dokit és menj el még most is ha tudsz.

Nem lesz semmi gond én 4 hétig barbáztam 2 szer véreztem és 23 hetes vagyok és jol vagyunk.

Nem lesz baj pihenj szedj c vitamint és magne b6 ot és ami a legfontosabb válts dokit mert ez egy paarszt.

majd irj mizus üdv!

2009. okt. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok:Hogy vagy/vagytok ?
2009. okt. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A férjem korházba akart vinni. Megígértem, hogy megyek, ha nem leszek jobban. A védőnőt is felhívtam. Azt mondta: ágynyugalom és pozitív gondolatok. Enyhültek a fájások, inkább szúrkál, mint görcsöl. Magne B6-ot veszek be, és C vitamint. Nospa-t is előkészítettem, de nem volt rá szükség. Holnap kell mennem UH-ra.

Az sztk-s orvos nem az én orvosom. Magánorvoshoz jártam eddig, de a jövőhétig szabin van.

Köszönöm a bátorítást! Sokat jelentett!

Majd megírom, hogy mit mondott a számítógép.

2009. okt. 25. 22:21
 10/11 A kérdező kommentje:
A baba szépen fejlődik, de a placenta nem tapadt meg teljesen.:(
2009. okt. 26. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!