Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb és bal oldali alhasi...

Jobb és bal oldali alhasi fájdalom normális?

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok. Tegnap egy 30 perces séta után a jobb oldalamon nem túl erős alhasi fájdalom jelentkezett, de egész nap tartott. Olyan feszítő érzés volt és egészen a jobb lábamon a talpamig lesugárzott. Este a bal oldalamon feküdtem aminek köszönhetően a jobb oldalam már nem fájt de akkor a bal oldalamon jelentkeztek ugyanazok a tünetek. Reggelre mindkét oldalam rendbe jött mert háton fekve aludtam tovább. Tudom hogy ilyenkor nyúlnak a méhszalagok stb, de még ez az első terhességemés nem tudom, hogy az ilyen jellegű fájdalmak normálisak-e. Kismamák!Érzett vagy érezz valaki hasonló dolgokat? Amúgy néha arra ébredek hogy éles fájdalom nyilal a hasamba vagy a hüvelyembe is. Köszönöm!
2013. júl. 31. 09:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Normális. Ha nem vérzel, nem görcsölsz folyamatosan, nincs gond. Pihenj sokat és szedj magnéziumot, attól enyhül.
2013. júl. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!