Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet errol tudni valamit,...

Lehet errol tudni valamit, van osszefuggés?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy van-e arrol vèlemèny, tapasztalat, hogy a baba a pocakban mikor, miert aktivabb, mikor nem. Szoval, hogy akkor rugdoskodik sokat ha jol èrzi magàt,vagy pont akkor, mikor kevèsbè. Van, mikor egèsz nap meg sem àll, most 2. napja 1-2 pici rugàs csak, az is csak ha olyan pozba helyezkedem, mikor tudom, hogy jobban èrzem. Idegesit mikor szinte egèsz nap nem èrzem Ot. Tudom, ahogy mi emberek, ugy a babàk a pocakban is hol lustàbbak, hol aktivabbak, de ez fugg(het) valamitol?

Pl. ha a jobb oldalamon probàlok aludni, ficànkol. Bal oldalon nem. Ezek szerint nem jo Neki a jobb oldal? Vagy ennek nincs semmi koze egymàshoz?

Koszi a vàlaszokat elore is!


2013. aug. 1. 11:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsànat, azt mèg szerettem volna irni, hogy 19 ès fèl hetes vagyok.
2013. aug. 1. 11:52
 2/2 anonim ***** válasza:
ha például a jobb oldaladon fekszel és nagyon rugdos, akkor nyilván nem jó neki. ha ficánkol, akkor általában jól érzi magát, de jelentheti éppen az ellenkezőjét is. ezt neked kell kitapasztalni, hogy akkor éppen mit csinálsz. ha például énekelsz, az nyilván tetszik neki és azért élénkebb, de ha rockkot hallgatsz, akkor valószínűleg nem jön be neki.
2013. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!