Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13. hétben érezhetek már...

Adriennjeni kérdése:

13. hétben érezhetek már valami mozgást a babától? Hanyatt fekve kis pukkanásokat éreztem mindig ugyan azon a helyen, aztán mintha rugdosás is lett volna. Lehetséges? Vagy inkább bélmozgás? Első terhességem, nem igazán tudom mit figyeljek.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Én éreztem...
2013. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem ez az elős terhességem,vékony is vagyok,tehát előbb is kellett volna éreznem, de a 13.héten még tuti nem éreztem semmit.Kb a 18.héttől éreztem.36hkm
2013. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én éreztem ilyeneket, de nem mertem elhinni, hogy az.. utána 1-2 hétre rá már egyre erősebben éreztem, és a 16. héten éreztem biztosan, hogy ő az! Szóval mostmár így utólag tudom, hogy a baba volt, csak annyira hihetetlen volt, hogy ilyen korán, hogy nem is mertem elhinni :D Persze tényleg nagyon apró mozdulatok voltak, tényleg olyan pici buborék pukkanás volt :D
2013. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is éreztem hasonlókat, utólag általában lebeszéltem magam arról, hogy őt érezném. Én megnéztem a magzati méreteket, és konstatáltam, hogy akármilyen Herkules is a baba, biztos, hogy azzal a méretű lábbal nem rúghat ekkorát. Később, a 16-17. hétben egyre egyértelműbb lett.
2013. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor majd kiderül, lassan eljön úgyis. :D csak már alig várom. Apa is várja már nagyon, hogy érezhesse.
2013. ápr. 2. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Szió Én 12 és fél hetes lehetem amikor elkezdtem érezni őt , megkérdeztem a védőnőt és azt mondta igen lehetséges főleg hogy második babát várom.


18 hkm . Boldog Babavárást.

2013. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát a második az más lehet, olyankor mindent előbb lehet érzékelni, gondolom. :D Boldog Babavárást!
2013. ápr. 2. 13:06
 8/8 anonim válasza:

Én is éreztem, sőt, már korábban is. Mindkét gyerekemnél.

Amikor az első babaváráskor megkérdeztem erről az orvosomat, azt válaszolta, hogy a szakkönyvek szerint a 16-17.héttől lehet érezni, viszont csak kevés magzat olvassa ezeket a könyveket:)

2013. ápr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!