Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Szt. Margitban a csecsemőosz...

A Szt. Margitban a csecsemőosztályon még mindig tápszerezik az újszülötteket?

Figyelt kérdés

5éve ott szültem,és cumizavaros lett emiatt a kisfiam,és hamar abba is maradt a szoptatás.

Most szeretném ezt elkerülni,de néha be kell vinni a csecsemősökhöz a babát,pl. amíg lezuhanyzom,meg ilyenek..


Bunkóság egy papírra ráírni,hogy nem kérünk pótlást?


2009. okt. 24. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha rooming in szobában leszel és szépen fog enni, akkor egyáltalán nem az. Szerintem. De azt nem hiszem, hogy bármelyik csecsemőosztályon feleslegesen tápszereznék a gyerekeket. Én ugyan tatabányán szültem és itt lehetőség volt arra, hogy a lefejt tejet leadjuk és ha nem szopizott eleget a baba, akkor a leadott tejet kapta pótlásnak.

Sajnos az én fiam koraszülött volt, az első 3 napban meg se kaptam, addig cumiztatták. Eleinte egy rémálom volt a szoptatás, de aztán beszereztünk egy aventes bimbóvédőt és azzal nagyon szépen megtanulta.

2009. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Én is ott fogok szülni, pont tegnap voltam a szülőszobán körbenézni.Azt mondták, hogy 24h-s rooming-in van,szó sincs tápszerről.Én is ragaszkodom a szoptatáshoz, a nagyfiamat is 3 évig szoptattam.
2009. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!