Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugye a szülés után nem cseréli...

Ugye a szülés után nem cserélik el az újszülötteket?

Figyelt kérdés
úgy értem, ugye azonnal ráteszik a karszallagot a kezére?
2009. nov. 24. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, és neked is megmutatják, azonnal megjegyzed:)

Hajnalban szültem, az esti szopizásra mikor hozták őket, már jól tippeltem, h az enyém sír:)

Megismered, nyugi:)

2009. nov. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
81%
Azonnal, a szemed előtt ráteszik a karszalagot, még a szülőszobán. Ne félj, nem cserélik el!!!
2009. nov. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Ah, ezt is szinte minden nap megkérdezi valaki. Igen, még a szülőszobán ráteszik a karszalagot, mielőtt kivinnék mosdatni. Nyugi.
2009. nov. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Persze, hogy még ott rögtön ráteszi, felesleges aggódni. Engem három órásan az első szoptatásnál cseréltek el, és anyám azonnal tudta, hogy az a baba amit kapott nem az ő gyereke, és az az anyuka is rájött, akihez én kerültem. A nővérek nem győztek bocsánatot kérni. Még ha el is cserélnék, amit nagyon kétlek, akkor is meg fogod ismerni, hogy az nem a te babád.


Nem ide vágó téma, de a babák is tudják ám rögtön, hogy ki az anyukájuk. Nővérem egy hónapja szült, és este elment zuhanyozni. A baba persze rögtön észrevette, hogy nincs az anyja a közelben és éktelen visításba kezdett. A szobában lévő anyukák próbálták nyugtatni, de csak azért is sírt szegénykém. A nővérem kiszólt a fürdőből, hogy mindjárt jövök aranyom! Erre elhallgatott a pici, felismerte az anyja hangját, és utána csak úgy tekingélt meg fülelt, hogy mikor jön már a cicitulajdonos. Szóval egy szó, mint száz: Ne aggódj!

2009. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

uhh, én is ettől féltem. ráteszik rögtön a szalagot, de én mondtam a páromnak, hogy egy percre se hagyja ott, mindenhova kövesse.

tényleg biztos észrevennéd, ha elcserélnék

2009. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem a szülőszobán tették rá a szalagot, hanem mosdatás után. Én nem láttam, de a férjem ott volt.


7hetes baba anyucija

2009. nov. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerekorvos/csecsemős akkor ott egyszerre egy babával foglalkozik!

Ne aggódj nem cserélik el!


Amúgy ilyen kérdést nem is láttam, így nem mondanám h mindennapos. amúgy meg pont ezért gyakorikérdések az oldal neve!


Üdv. 7 hetes baba anyukája

2009. nov. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kiviszik a babát, lemossák, és azonnal szalag kerül rá, utánna átvizsgálják, pelus, ruha és beviszik neked, ha minden rendben van vele.... Nyugi, nem cserélik el. Nálunk lecsesztek két csajt, mert leszedték a szalagot, mert már megkapták a zárójelentést, és csak a hozzátartozókra vártak. Valahol igaza volt a korháznak. Én itthon szedtem le a szalagot. és megtartottam...:)

7 hónapos baba anyuja!

2009. nov. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos nekem is ez a félelmem, mint a kérdezőnek, bár lehet, hogy már-már megmosolyogtató. Csak mi van akkor, ha valaki pont ezzel szórakozik, hogy mikor nincs velem a baba, kicseréli a karszalagot? Annyi őrült ember van. Bízom abban, hogy megismerem majd a babát.
2009. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a karszalag azonnal rákerül...ennek ellenére, már az osztályon, szoptatás közben berontott a főnővér, ki akarta szedni a lányom a kezemből, mondván, az nem is az én gyerekem! Miután finoman tisztáztuk, hogy baromságot beszél, kiderült, hogy a cetlit, amit a kisruháikra is raknak, másra tették...egy fiúra:S Úgyhogy nem sikerült elcserélni:)

A saját babádat Te megismered!

2009. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!