Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem korai, hogy édesanyám már...

Nem korai, hogy édesanyám már most elkezdett vásárolgatni az unokájának?

Figyelt kérdés
14 hetes terhes vagyok. Édesanyám már elkezdett kisruhákat vásárolni. Még a nemét sem tudjuk a kicsinek. Nem arról van szó, hogy nem tetszik a dolog, mert már én is nagyon szeretnék venni ezt-azt. Csak korainak tartom, mert nem szeretném, hogyha a nyakamon maradnak egy csomó olyan kis ruha, amit a színe miatt nem szívesen adok majd a kicsire. Egyébként édesanyám is és én is úgy érezzük, hogy fiú lesz, de ez csak egy megérzés, erre nem adhatunk.

2012. nov. 27. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy várjon amíg kiderül a neme. Vagy vegyen olyan színt ami uniszex.
2012. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de korai. De amikor úgy várja az ember a picit és minden szépet meg akarna venni neki!!!! :) főleg ha első unoka lesz, nincs ezzel semmi gond, hagy vásárolgasson:)
2012. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Mondd anyudnak parkoljon le,ez nem az ő kisbabája!Akkor vegyen neki majd amikor kell és annyit amennyi kell!!!
2012. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A "veszélyes" 12 hét letelt. Elvileg innen már valószínű, hogy minden rendben lesz. Nyugodtan lehet vásárolni.

Egy lány babára gyakorlatilag bármilyen fiúsat rá lehet adni, fordítva nehezebb, meg a legtöbb újszülött ruha uniszex.

Szerintem örülj neki, be van zsongva hogy nagyi lesz. Ezzel nincs minden nagy szülő így...


Boldog babavárást!

2012. nov. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ugyan már, nem kell ilyen szőrős szívűnek lenni 3.:P

hagy csinálja.

2012. nov. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Nem arról van szó, hogy zavar, én örülök neki, hogy ennyire várja. És nem is vagyok annyira babonás, hogy ezért zavarna. Én is úgy gondolom, hogy a kritikus 12 hét után lehet vásárolgatni, de vannak olyan dolgok is, amik a nemtől függetlenek és szükségesek. Én ilyeneket vennék először. Csak véleményekre vagyok kíváncsi...
2012. nov. 27. 14:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Kicsit én is korainak érzem.

Nem babonából csak úgy megérzés...:-)


Az esküvőnkön 5 hónapos terhes voltam és többen felvettették,hogy a babának vásárolnának de mindenki megértette, hogy még nem szeretném.

senki nem sértődött meg.

azóta bepótolták:)


Mi 25 hetesen vettük meg az első dolgot egy téli overállt.



28hkm

2012. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj szerintem semmi baj ezzel már most oda van az unokájáért miért lenne baj. Simán lehet vásárolni fehéret az minden nemű gyerekre jó, akár majd még a kis tesóra is ha más nemű lenne.
2012. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!