Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap volt egy kis barnás...

Tegnap volt egy kis barnás nyákom. (Hirtelen azt hittem, hogy menstruálok.) Az orvos szerint minden rendben, de mégis ágynyugalomra ítélt. Hat hetes terhes vagyok. Tényleg ilyen komolyan kell ezt venni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Az orvos biztosan jót akar és szerintem abból még sohasem volt baj, ha valaki pihizett néhány napig.Abból viszont sokkal több gond származhat, ha nem tartod be az utasításait. Ő a te és a babád egészségét tartja szem előtt.Szerintem higgy neki!
2008. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Én is 6 hetes vagyok és nekem ma volt egy kis barna folyásom. Az orvost nem kérdeztem, de szerintem még nincsenek erős görcsök vagy nem lesz vérzés addig remélem nincs baj. És lehet, hogy a pihenés nem árt, mert nekem is gondolom annak hatására jelentkezett ez ma, hogy csomószor föl-lemásztam 3 emeletet.
2008. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a 8.hétig vérezgettem. Minden rendbe volt. Ne gondolj a legrosszabra.Ilyenkor még soknak van így.Ha görcsölsz és erősen vérzel, az más.
2008. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is pontosan tegnap ijedtem meg ugyanettől a dologtól , én 9 hetes terhes vagyok. Megvárom a hétvégét amit végig fogok pihenni és ha hétfőre sem múlik el akkor azt hiszem elmegyek és megbeszélem a dolgot egy orvossal.Amúgy eddig inkább sárgás folyásom volt , az is szinte minden nap, de a kenet eredményem rendben volt.
2008. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az igaz, hogy sokmindenkinek van így és nem lesz belőle baj. DE! Mindenképp fogadd meg az orvasod tanácsát! Jó ha tudod, hogy korai vetélésnek is lehet ez a jele. De sokminden mástól is előfordulhat. Sajnos Én kétszer vetéltem, az egyik napokig tartó barnázással kezdődött..., és nagyon bánt, hogy nem vettem komolyan! Talán akkor másként alakul.( A másik erős görcsökkel)

Most 9. hetes vagyok, és nekem is volt az 5-6 hétben barnázás. Rögtön hívtam a Dokit, mert nagyon medijjedtem. Nekem is pihenést javasolt és progeszteron tartalmú gyógyszert. Segített!!! Most minden rendben, a picike majdnem 3 cm:-)

Biztosan nálad is minden rendben van, csak azért írtam le történetemet, hogy komolyan vedd, amit az orvosod mond!!!

Gratulálok a babádhoz! És vigyázz RÁ!

2008. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 7 hetesen spontán vetéléssel veszítettem el a babámat. Kis barnázással kezdődött, én azonnal elmentem a dokihoz, aki masgzatvédő tablettát adott és táppénzre küldött. A vérzés nem lett erősebb, egész nap feküdtem, ezért nem is gondoltam semmi rosszra (az orvosom is azt mondta, hoyg ez a barnázás nagyon kis mennyiség). Mégis megtörtént egy pillanat alatt...

Szóval ha ilyesmit észlelsz magadon, vedd nagyon komolyan: menj el a dokidhoz, illetve pihenj! Sok szerencsét és boldog babavárást!

2008. jún. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!