Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismamik segítségét/n...

27 hetes kismamik segítségét/nyugtató szavait szeretném kérni! Méhszáj érték 3000, mire is kell figyelnem jobban? Ld. Alább!

Figyelt kérdés

Mai napon a méhszáj értékem 3000 lett, de a doki semmit nem mondott, mintha ez nem jelentene semmit. A kérdésem csupán annyi volna, hogy hasonló helyzetűek ilyen értékkel dolgozhattak e tovább, illetve, hogy jelent e ez bármi rosszat, ami miatt aggódnom kellene? Annyit tudok, hogy méhnyak nyitva, de zárt méhszáj! Jelentheti ez azt, hogy hamarabb jön a pici? Kinek mit tanácsoltak/mondtak?

Remélem nem kérdezek butaságot, de első babám várom és nagyon féltem a picit! Köszi előre is!



2013. aug. 1. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez a normális, azt jelenti teljesen zárt a méhszáj.
2013. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
A méhnyak nem lehet nyitva, az csak meg tud rövidülni, de nálad ez is pont jó.
2013. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
oké, hogy első baba, de így a 27. hétre kicsit tájékozottabbak szoktak lenni a kismamák :) a 3000 a teljesen jó, zárt, minden oké, semmi gond állapot :)
2013. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

na itt jól le is írják


[link]

2013. aug. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Azert nem mondott semmit a dokid, mert ez tokeletes . Ez azt jelenti h teljesen zart vagy, es 3cmes a mehnyakad, ami normalis. Szoval minden a legnagyobb rendben van:)


32hkm

2013. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Ennél tökéletesebb érték nincs. Nekem ekkor 2000 volt az értékem és erre is azt mondta a dokim, hogy tökéletes. 39+4 hétre szültem.
2013. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pedig rettentő butaságot kérdeztél
2013. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Ezt 27 hetesen már illene tudni.Vagy ha beírod a google-be,akkor is utána tudsz olvasni,és nem itt kérdezni a butaságokat!
2013. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az eredményed tökéletes. Valamit félre értelmezhettél a tájékozódásod során. A méhnyak 3 ujjnyi (meg sem rövidült), külső-belső-középső méhszáj mind zárva. Ha a méhnyak 1-2 ujjnyi lenne, vagy a nullák helyén 1-eseket látnál, aggódhatnál.

Az első szám a méhnyak hosszát jelöli, a második külső méhszáj állapotát, a harmadik a középsőét, a negyedik a belsőét.

2013. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, a kewdvességeteket tudatlanságom ellenére.

A kedves hozzászólóknak, akik szerint kislexikonnak kéne lennem azért, mert 27 hetes vagyok, egyszerűen annyit mondanék, hogy nem kell reagálni a kérdésre. Hihetetlen, hogy nincs egy hely, ahol nem fordulnak elő ilyen emberek.

Egyébként a drága google-ban kerestem, meg is tudtam a választ, de ahogy tovább olvasgattam, olyan hülyeségekre leltem, hogy 3000-es értékkel a doki nem engedte dolgozni meg stb. Ezután ijedtem meg, hogy akkor most mi van?

Lehet, hogy olykor a drága google is félrevezeti az embert, ha hozzá hasonlóan ahhoz nem értők írkálnak össze-vissza.

Mégegyszer egyébként köszönöm a válaszokat, és bocsánat a butus kérdésért. Legközelebb többet kutatok! :-)

2013. aug. 2. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!