Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis, hogy eddig csak...

Normalis, hogy eddig csak ennyit hiztam?

Figyelt kérdés

33 hetes vagyok, es eddig csak +5kg-ot sikerult felszednem. A babaval minden rendben van, szepen novekszik, de megis zavar, hogy nem hizok mar hetek ota. Igaz, hogy ebben a melegben nem is kivanom ugy a fott eteleket, inkabb rengeteg gyumolcsot eszem, az edesseget, zsiros eteleket egyaltalan nem kivanom.

Esetleg van olyan kismama, akinek hasonlo a helyzete, es keveset hizott a terhessege alatt? Mekkora lett a baba?


2013. aug. 2. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugi ez teljesen normális. Sokan csak 7-8 kg-ot hiznak és utána ugy is jönnek ki a kórházból hogy jó rájuk a régi naci. örülj neki az lenne a baj ha már 15 kg-nál tartanál. Simán lehet ebből még +10kg a végére de az sem baj ha nem lesz. Egyébként az sem midnegy hány kg vagy van egy oylan elmélet ami azt tartja a ideálisnak hogy a súlyod 10%-a ha mondjuk 50 kg vagy akkor az 5 kg.
2013. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagyis 50kg volták kezdésnél.
2013. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. terhességemet 68 kilóval kezdtem, szülés előtt 76 kiló voltam.3450 grammos lett a lányom.

2. terhességemet 60 kilósan kezdtem, és 68 kiló voltam szülés előtt.A fiam 4110 grammal szültem.

Mind a kettő egészségesen született, most is azok.Én egyébként se vagyok egy hízásra hajlamos alkat.Pedig aztán terhességeim alatt még éjszaka is felkeltem enni!!

Ne zavarjon hogy nem hízol..legalább nem kell fogyózni szülés után! ;-)

2013. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

170cm magas vagyok es 59 kg kezdtem a terhessegem, most 64kg vagyok mar hetek ota. A pocim sem nagy, olyan 98cm...remelem, hogy a baba azert jol erzi magat, es minden szukseges vitamint megkap igy is hogy alig tudok enni....

Koszi az eddigi valaszokat:)

2013. aug. 2. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!