Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres anyukák! Ti éreztétek...

Ikres anyukák! Ti éreztétek hogy a pocakban ketten (hárman) vannak azelött mielött az orvosa elmondta volna? Ha igen miből vagy hogyan? Esetleg valami furcsa "tünet" vagy csak szimpla anyai megérzés? Kiváncsi lennék.

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 19:27
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocsi javítok:orvos
2013. márc. 12. 19:27
 2/22 liony20 ***** válasza:
szijja nekem 3as ikreim voltak de kettő meghalt és úgy vette észre a doki most 10 hetes vagyok de semmilyen megérzésem nem volt.. egy kcisit gyengébb voltam mint az előző terhességemnél... de semmi más...
2013. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom őszintén, hogy eszembe sem jutott, nem gondoltam volna, hogy ez velünk megtörténhet. De annál nagyobb volt a meglepetés, amikor az orvos közölte. Utána jött az aggodalom a következő ultrahangig, hogy meg marad- e mind a kettő. Aztán szerencsére minden rendben volt :-) Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem ijedtem meg, 2 baba, dupla sírás, dupla aggódás, de dupla öröm is :-) most már mind a kettő pizsiben játszik a tesóval :-)
2013. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Első hozzászóló.Nagyons ajnálom,remélem ezután már mindne rendben lesz a picivel.

Több helyen is olvastam az ilyen megérzésekről.ezért is kérdeztem

2013. márc. 12. 20:23
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ikreim vannak.

Szerintem nem lehet sejteni, megérezni az ilyet.


Utólag visszagondolva talán annyi, hogy rögtön az első teszt, amit csináltam, iszonyú erős lett. (a nemvárt napjának reggelén)

2013. márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 liony20 ***** válasza:
100%
mondjuk az én csikomnál is nagyon erős volt
2013. márc. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem volt erősebb a terhes teszten a csík.De nagyon hamar látszott a hasam,arra fogtam tutira mert 3.bab lesz.Nagyon de tényleg nagyon szarul voltam az 5 .héttől,állandóan aludtam volna...Anyós még cikizet is vele ezek ikrek lesznek.11 hetesen(1 hete)elkezdtem barnázni akkor az uh n derült ki hogy 2 en vannak.Doki is meg én meglepődtünk ám:)
2013. márc. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
szia! Én meg sem álmodtam volna,hogy ikreket várok.Nagy volt a döbbenet,amikor közölték velem. Azért utólag vizsgálva az eseményeket,elmondhatom,hogy voltak furcsaságok: nemvárt előtt 2 nappal,este csináltam egy tesztet,ami halványan,de pozitív volt! Az uh-on sokáig nem láttak semmit. Nagyon erős rosszullétek, fáradtság már 5.-6. héten. 23hkm
2013. márc. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó hozzászoló!Tegnapra nem vártam de vasárnap este fél 8körül csináltam egy predictor early-t ami pozitív lett.Itt sok rosszat olvastam róla viszont most felkeltette az érdeklődésem amit írtál. :) Semmilyen tünetem nincs,azt leszámítva hogy minden délután bólintanom kell egyet a lánykámmal,viszont este fél 9körül megint olyan álmos vagyok hogy állóhelyembe elalszok.(hozzáteszem a lányom egy energiabomba képes akár este 10-11ig is fennt lenni) Egy kis reménysugár felcsillant hátha nekünk is lehet.Egyébként harmadik vagyis akkor 3.és4.ik gyerkőcök lennének mert van már két nagyobbam.A fiam most lesz 4éves a lányom pedig 2és fél éves.
2013. márc. 13. 08:00
 10/22 A kérdező kommentje:
Igaz a teszten csík halvány volt,de már látszott.Hétvége fele szeretnék majd megint tesztelni :)
2013. márc. 13. 08:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!