Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok. Létezik,...

10 hetes vagyok. Létezik, hogy egy icipicit elkezdett nőni a pocim?

Figyelt kérdés
Nem nagy és centiben se mérhető, de "kemény" ott lent és ha behúzom már nem tudom behúzni. :) A formája is más. Ja,és 4-5 kilót fogytam is a 10 hét alatt.
2009. okt. 24. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy kezd nőni!Te látod csak hogy nagyobb,mások még biztosan nem vennék észre!

Nem sok a 4-5 kg fogyás?Hányós vagy?

2009. okt. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
NEm vagyok hányós, és a hányingert is leküzdöm. Enni nagyon nem bírok, szerintem innen ered a fogyás. 80 kg-ról kezdtem, tehát volt minek lemennie. :)
2009. okt. 24. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:
létezik, de az elején inkább fel vagy fújódva. De mások vagyunk, van akinek korán lesz pocija, én pl. a 7.-8. hónapig le tudtam volna tagadni :)
2009. okt. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 65 kg-ról indultam, nem voltam hányós, de annyira hányingerem lett a kajaszagtól (meg sok mástól is), hogy alig bírtam enni. Lefogytam 61 kilóra. A pocim a 10. hét környékén kezdett el nekem is nőni. Hogy a felfújódástól e vagy mástól, nem volt érdekes, csak az, hogy más nem voltak kényelmesek a régi nadrágjaim. a kismamanacik meg még leestek rólam. Én vettem gumis derekú sztreccses farmert, azt hordtam kb. a 15. hétig, utána már olyan nagy volt a hasam, hogy csak kismamanadrág jött rám. Most 75 kilónál, 28. hétnél és 104- cm-es pocikörfogatnál tartok. (10. héten kb 91 cm volt, a fogyás után) Vannak olyan kismamák, akiknek gyorsabban, vannak olyanok, akiknek lassabban nő a pocijuk, de ez semmit nem befolyásol a babával kapcsolatban.
2009. okt. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Létezhet, de tény és való, hogy amögött még nem konkrétan a baba van, hanem a terhesség okozta testi változások, tehát közvetve mindenképpen a baba "tehet róla". :-)

A méhed már elkezdett növögetni, de kb 12 hetesen hagyja el a szeméremcsont vonalát. Viszont elkezdte feltolni a beleket, amik eddig ott voltak. Ilyenkor a puffadás is erős, kinél milyen.

Én például vékonyan estem teherbe mindkét babával, így minden apró változás hamar észrevehető volt. 8-10 hetesen a legszűkebb farmerem már nem volt kényelmes, mert fel voltam puffadva (reggel szinte alig, estére már volt egy pici pocim). De kb 12 hetesen megszűnt a puffadásom teljesen mindkétszer és a legnagyobb megdöbbenésemre visszahúzódott a pici pocim, ismét kényelmes volt a farmer kb a 16. hétig.

2009. okt. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!