Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik akik terhesség alatt...

Kismamik akik terhesség alatt antibiotikumot szedtetek, nem lett baja a babátoknak?

Figyelt kérdés

Nekem Augmentint kell szednem napi 2 szemet 1 hétig.

Remélem nem ártok vele.Az orvos azt mondja,hogy nyugodtan szedhetem,de ők mindenre azt mondják....



2013. aug. 2. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj nekem is szednem kellett talán még tovább is mint neked mert elég makacs fertőzésem volt és minden rendben volt a babámmal,ma már 16 hónapos örökmozgó rosszcsont :)

Grat a Babádhoz és jó egészséget Nektek! boldog Babázást

2013. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én akkor szedtem amikor még nem tudtam, hogy terhes vagyok. Antibiotikumot és fájdalomcsillapítót. Aggódtam is miatta, de doki megnyugtatott, hogy nem lesz semmi baj. Egészséges ikreim születtek.
2013. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne aggódj semmi baja nem lesz. sokszor kell kismamaáknak szedni emiatt amiatt. pl egy láz sokkal több gondot okozhat mint a gyógyszer.
2013. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En is szedtem 16 hetes voltam. Mar nem emlekszem arra, hogy napi hany szemet meg mennyi ideig de en egy csunya foginy fertozes miatt szedtem. Nem tudtak addig rendbetenni a fogam amig le nem megy ez a csunya fertozes es iszonyatosan fajt. En amoxicilint kaptam ra. Semmi baja nem lett a kisfiamnak. Azota mar 3 es fel eves.
2013. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer is szedni kellett, nem lett tőle baja.
2013. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Reni0501 válasza:
Nekem is kellet szednem egy hétig! Ne aggódj nem lesz semmi baja a babónak. Mi már 29 hetesek vagyunk
2013. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lett baj
2013. aug. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amúgy 27 hetes vagyok,örülök,h nem kell még 13 hétig aggódnom emiatt.

2013. aug. 2. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!