Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyermek neme? Érzet már más...

Gyermek neme? Érzet már más is hasonlóan?

Figyelt kérdés
Most derült kis,h a második gyermekünk is kislány lesz,én elsőre is kisfiút szerettem volna és most egyszerűen nem tudom feldogozni,h nekem nem lesz fiam...Tudom ,h rengeteg ember örülne ha egyáltalán csak gyermeke lehetne és tudom,h undorító dolog és szégyenlem is de egyszerűen akárhogy próbálom elnyomni ezt érzem...Fog ez az érzés változni
2013. aug. 2. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gomdolom fog. Bár én ismerek olyat, akinél sajnos nem változott. Bántalmazta a gyermekét, ütötte, bezárta stb. Terhesen bulizott, ivott, ütötte a hasát. Hál istennek ettől a b*romtól elvették a kisfiút.

Nyílván Te nem ilyen vagy.


A terhesség nem kívánságműsor, amikor babát terveztetek vagy nem védekeztetek tudtátok, hogy nem biztos, hogy kisfiú.

Szerintem mikor megszületik a picike biztosan megváltozik minden és sosem cserélnéd el egy kisfiúra.


Gondolj bele, ott van a pocidban az a pici életke, aki jönni akart, és már most Te vagy neki a mindene.


Mindenki szeretne valamilyen nemű babát, vagy kisfiút vagy kislányt. Hiába tagadják:-) nekem is mimdegy volt, de inkább kislányt szerettem volna és az is lesz:-)))


Majd amikor rúgdos , mimden átértékelődik benned:-)

32hkm

2013. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hááát, azt kell ,hogy mondjam, hogy miden okés lesz. Az első gyerkőc meglepi nem tervezett volt. Eljött a 18 hetes UH napja. Megérkeztünk a lánynévvel. Közölték, hogy fiú névvel könnyebb lenne az élete. :)

A másodiknál ugyanez. Mikor közölték, hogy fiú úgy kiakadtam, hogy elkezdtem sírni. Szégyeltem magam nagyon. (Szülés előtt 2 héttel sikerült ta álnunk neki olyan nevet ami mindkettőnknek tetszik. )Ez az érzés pár napon héten belül elmúlt. Már 14. Hónapos és éppen cicizik. Nagyon édes és okos gyerkőc. Nem adnám 5 lányért sem. Most várjuk a 3. babánkat. Most fiú névvel készülünk a 18 hetesre. Megjósolták, hogy 3 fiam lesz. Már nem erőltetem a lányt, de ha mégis úgy alakul akkor sincs baj mert neki már lesz neve.

2013. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ez természetes, ne aggódj. én lányt szerettem volna világ életemben. el nem tudtam magam fiús anyának képzelni :) 16 hetesen mondták úgy néz ki az. aztán megerősítették 18 hetes genetikán majd 21 hetes 4d-n, de nem mertem elhinni csak mikor már a 29 hetes 4d-n is azt láttuk. tudtam ha fiút mondtak volna biztosan sírva fakadok. és tudtam azt is hogy biztosan elmúlt volna a bánatom ha fiam lett volna. ha lenne még egy babánk(mai nem lesz) én akkor is lányra vágynék.ne aggódj. természetes hiszen csalódtál. titkon másban bíztál. jó egészséget nektek.
2013. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En is kislanyt akartam es 12 hetesen mondtak hogy fiu lesz. Szuletese utan mindig arra gondoltam nem baj majd a kovetkezo..de most 2 es fel eves mar annyira belerazodtam a fius anyuka szerepbe hogy ha lenne masik csak fiut akarnek..valtozni fog.
2013. aug. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is annyira, de annyira fiút szerettem volna. Amikor mondták az uh-on, hogy kislány, teljesen letörtem. Aztán telt múlt az idő, és most már annyira örülök, hogy nem fiú lesz. Első gyermekünk lesz, Páromat teljesen le fogja venni a lábáról, imádni fogja, sőt apu kedvence lesz. Most már nem szeretném, hogy fiú legyen, nagyon örülünk a kislánynak, és most már Párom is teljesen oda van érte, pedig még van vissza 4 hét, de annyit beszél hozzá, simogatja a hasam, tervezget, hogy majd ilyen meg olyan lesz, pedig szerintem nálunk tényleg nem sokan vártak jobban kisfiút, szval szerintem nálad is változni fog majd.

Sok boldogságot!

36+0 hkm

2013. aug. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ,h írtatok és nem elítéltettek,nagyon remélem ,h tényleg változni fog!!Néha úgy érzem,h attól vagyok a legrosszabbul,ezt érzem!Persze tudtuk,h lehet,h ő is kislány lesz csak annyira vágytam vágyom egy kisfiúra és az érzés,h nem lesz....Ráadásul a családban sincs egyetlen kisfiú sem,mivel már a 2.gyermekünk több nem lesz,így tudom,h ez a vágyam már nem is fog teljesülni,de valamiért így kell lennie,csak egyenlőre nehéz beletőrödni.
2013. aug. 3. 09:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, változni fog. Semmi baj.:)

Ne nyomd el. Foglalkozz ezzel pár napig, aztán magától jobb lesz.

2013. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is pont így érzek.

Csalódott vagyok, hogy lányom lesz. ( elvileg)

És bánt, hogy így érzek.

De mindenki azt mondja, hogy majd hozzá szokom a gondolathoz és akkor már nem is akarok kisfiút...

2013. aug. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, teljesen természetes, amit átmész. Én is így voltam, csak fordítva. Bár az első gyermekem neme mindegy volt (kisfiú lett), másodiknak annyira, de annyira kislányt szerettem volna, és mindenki (férjem, nagyszülők) körülöttem (akkor még) szíve szerint "jobban örült volna" neki. Azt hittem, "klasszikus, társadalmilag elvárt" családom lesz, 1 fiú-1 lány... Aztán a 18. heti uh-n ott virított ismét a kuki.:) Őszinte leszek: nem örültem! Csalódottság fogott el, hogy mivel nem tervezünk 3.-kat, nem lesz kinek átadni a "nőiség" megélését, ééééénn fiús anya?? Áh, nem tudom mi lesz... aztán teltek a hetek, és egyre csak a pozitívumokat kezdtem el nézni: egyneműek, hát lehet, jobban kijönnek majd, a ruhákat örökli, milyen érdekes, ugyanabból a génállományból egy másik ember lehet, teljesen más lesz.. ilyen és ehhez hasonlók. Azóta már 10 hónapos a kicsi fiam, és imádom, el se tudom képzelni, mi lenne, ha kislány lenne. A két fiam imádja egymást, és én irtó büszke vagyok, hogy két ennyire jóképű fiam van, akiket már most féltek a csajoktól.:) Hidd el, Te is így fogsz érezni, az anyai szív alkalmazkodik, és higgy abban is, hogy semmi sem véletlen. Valamiért Neked így lesz teljes a családod, ahogy én is úgy érzem mostmár az enyémet. Sok boldogságot, jó egészséget!
2013. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok,köszönöm szépen!Most a legújabb,h aki meghallja ,h a második is kislány,rögtön az az első kérdése,h akkor ugye lesz 3. is ?mert az hátha fiú!Na már csak ez kellett a lelkemnek:((
2013. aug. 7. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!