Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvely fertőzésre Canesten?...

Hüvely fertőzésre Canesten? Félek!

Figyelt kérdés

38 hetes kismama vagyok, és tegnap az egyik bevásárló központban elmentem wc-re. Már este éreztem, hogy viszket és ég, de pisilés közben nem csíp. Ma reggelre már "csak" a viszketést érzem.

Bekenhetem magam Canestennel, nem fogok rosszat tenni?


2013. aug. 3. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem teszel rosszat vele, de nem biztos, hogy ez lesz a helyes kezelési mód.
2013. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem, terhesség alatt is szokták használni a canesten kúrát, krémben szerintem a candibené sokkal jobb egyébként
2013. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt a canesten nyugodtan használható, akár a kúp is.
2013. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kellett Canesten még olyan 4hónapos terhesen. Kúp és krém l. Semmi baj nem lett tőle! De így a vége felé a nyitott méhszáj esetében pl nem tudom mi a teendő. Ha kívül viszket, akkor belül is van némi gomba szerintem. De orvos azért csak jobban tud erre válaszolni.
2013. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat!

Orvoshoz szerdán megyek, most éppen szabin van.

Nem tudom, hogy nyitott-e a méhszájam, mert legutóbb 3 hete voltam Nála, akkor még minden rendben volt.

Én is ezért félek, hogy mi van, ha igen, de akkor ezek szerint nem csinálok nagyobb bajt, ha kenem Canestennel, legalábbis remélem. :)

2013. aug. 3. 15:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Mindenképpen menj orvoshoz:-)Nekem doki pimafucin kúpot írt fel. Így terhesség alatt aggódtam a kúp miatt, de iszonyat könnyű volt felhelyezni és rendbehozott. Ráadásul direkt terheseknek ajánlják, mert erős antibiotikum, de nem szìvódik fel. 12hkm
2013. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! :)

Szerdáig kenegetem, aztán a dokival mindenképp beszélek!

De többet nem megyek sehová nyilvános wc-re!! :) Tanultam a hibámból!

2013. aug. 3. 16:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!A krémtől nem fog elmúlni.Nyugodan használhatsz kúpot is.3 db van benne.Rendbe fog hozni.
2013. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!