Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha orgazmuskor bekemenyedik...

Noisy23 kérdése:

Ha orgazmuskor bekemenyedik az alhasam 1-2percre akkor az van valamilyen hatassal a babara? (22hkm)

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs
2013. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyebkent ez a meh-osszehuzodasoktol van?olyankor osszeszukul egy kicsit a baba helye?(1.terhesseg)
2013. aug. 3. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt csak a baba is élvezi! :D


Nem lesz semmi baja! 2. terhességem és még nem volt gond belőle! :D

2013. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen idősen kb nekem is mindig ez volt a gondom,de elég kellemetlen volt,aztán nekem elmulott pár hét utánn,igy a 36.héten meg sem tudom mondani mikor éreztem utoljára ;) Amugy sokan azt mondták,ha szedsz magnéziumot akkor nem lesz iylen gondod,nem tudom nálam ezért mulott-e el,magnerot-ot szedek,napi 2 szemet ;)
2013. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Judyt77 ***** válasza:
Nekem negatív hatása nem volt. De azt mondják, ha az anyuka boldog, boldog a baba is :-) Azért a vad szexet kerüld, de az orgazmus nekem nem ártott meg. 32hetes kismama.
2013. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!