Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt 2 vetelesem es most...

Volt 2 vetelesem es most 13hetes terhes vagyok, a kerdesem h merjem e befesteni a hajam v sem?

Figyelt kérdés
nagyon levan mar nove a hajam 6cm kb,de nem mertem eddig festeni hat ha art a magzatnak.olvasgattam a neten 1ik azt irja nem szabad a masik h lehet.mi az igazsag?
2013. aug. 4. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy ne szívd be sokáig a festékszagot. Miután felkented a cuccot, ülj ki az erkélyre, teraszra, udvarra, és szellőztesd ki a fürdőszobát. Még jobb, ha tudsz bio hajfestéket venni. S persze használj kesztyűt.

Jó egészséget, boldog babásságot kívánok!

2013. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Orvosom mondta, hogy lehet festeni. Főleg ha valami márkásabbat veszel azokban már semmi káros nincsen. Én egyszer vetéltem el az első babámmal és 20. hétig végig aggódtam a terhességem. Semmi sex, semmi festés, csak zuhanyoztam, nem mentem Balatonra fürdeni, itthon feküdtem stb. Aztán 20 hetesen rájöttem, hogy ennek így semmi értelme, nem lesz baja a babának. Ha ettől jobban érzed magad és kell a boldogságodhoz bátran fessed be a hajadat! Ennyi ajándék jár neked. Ha kicsit még kibírod kérdezd meg a dokidat ő mit mond, és akkor teljesen megnyugszol és befestheted a hajad.
2013. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan festheted ammóniamentes hajfestékkel. vannak már nagyon kímélő hajfestékek, melyek terhesség alatt is nyugodt szívvel alkalmazhatók.
2013. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem fog ártani, csak szellőztess. Egyébként ilyenkor talán még jobb a melírozás, ha olyan a hajad, hogy lehet, mert az szinte egyáltalán nem ér a bőrödhöz, ezért nem szívódik be, nem kerül bele a vérkeringésedbe.
2013. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
myugodtan festesd be, a legtöbb kismama is festeti hidd el tuti nem emiatt ment el a 2 babaád, de érthető hogy biztosra akarsz menni. A másik jó megoldás a melir az nem érintkezik fejbörrel.
2013. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 málna_ ***** válasza:

a 2. válaszolónak annyira igaza van. nem zárhatod magad burokba... nem beteg vagy, hanem terhes. én is festem a hajam, minden rendben van a babával.

17hkm

2013. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én családtagom is elvetélt az első babával.Most újra terhes,veszélyeztetett terhes,neki az orvosa azt ajánlotta,hogy a 12.hétig ne festesse,de utána lehet.Ki is várta,13 hetesen már festette neki a fodrász.Eddig semmi bajuk sincs és már 17 hetes.
2013. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én végig festettem a hajam. Másfél éves lányom makk egészséges :)
2013. aug. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
koszonom a sok valaszat lanyok,irnatok markat is nev szerint h melyik a "biztonsagos"hajfestek?!
2013. aug. 4. 16:46
 10/10 Ananke ***** válasza:

Szia!


Én 27 hetes vagyok.Nekem szőkítve van a hajam,és semmi bajunk.Ezek a mai festékek már nem olyanok mint a régiek,nyugodtan fesd a hajad.

2013. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!