Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhes a barátnőm?

Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Tegnap pettingeltünk és leszopott, amíg ő elment kezet mosni én letörölgettem magamról a spermát majd utána a kezemet is azonban én h*lye kezet mosni elfelejtettem. Utána kb. 5-10 perc múlva ránk jött a hév és nagyon egymásnak estünk én pedig megujjaztam őt, elfelejtve azt hogy kezet nem mostam. A napokban kell neki megjönnie, mekkora az esély rá hogy teherbe eshet?
2013. aug. 5. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt minden héten van egy szinte ugyanilyen kérdés, de szóról szóra...

A spermiumok nem életképesek a levegővel történő érintkezés után. Szóval nem hiszem, hogy terhes lett a barátnőd.

2013. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes lett, nem ebből az együttlétből. Itt nem történt olyan dolog, ami kockázatot jelentene. N29


(megjegyzem, hogy a szebb szóhasználat bizonyos életkor és IQ szint felett elvárható még egy ilyen fórumon is)

2013. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ananke ***** válasza:
100%
Szerintem amíg nem tudod,hogy mitől eshet teherbe a barátnőd ne szexeljél.Inkább előbb olvass el pár könyvet róla.
2013. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem nem lehet terhes.
2013. aug. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!