Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltok a Viola névhez?

Mit szóltok a Viola névhez?

Figyelt kérdés
Vezetéknév Szalai. Más ötletek? Fiú nevek is érdekelnének, mert még nem tudjuk ki lakik odabenn. :-)
2013. aug. 5. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2013. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem szép. Esetleg Réka, Rebeka, Kinga.
2013. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem maga a név nem tetszik én nem adnám a gyerekemnek, még mi se tudjuk ki lakik bennt:)


Viszont több Violát ismerek és mind nagyon kedves emberek és nagyon szépek. Illik rájuk a nevük.

2013. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik :) Viola nagyon szép név. :) Ha fiú lenne, én Fábiánnak vagy Flóriánnak nevezném el. Remélem tudtam segíteni :)
2013. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem tetszik és belegondoltam abba hogy az iskolás évek menyire kemények, és milyen gonoszak tudnak lenni az osztálytársaikkal a gyerekek, lehet hogy "Fionának" hívnák :(
2013. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A Violát miért hívnák Fionának? :D És a Fiona miért olyan szörnyű csúfnév?
2013. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem nagyon szép név, de én max. másodikként adnám, mert úgy, hogy Szalai Viola kicsit nyelvbotlósnak hangzik..De úgy már mondjuk, hogy Szalai Réka Viola, vagy akármi más névvel sokkal jobb hangzása van.

Nekem is sok problémám volt ezzel, hogy bár tetszett egy név, de a vezetéknévvel együtt kimondva vagy leírva már valahogy nem passzolt össze :) Ha nem is konkrétan névötlettel, de remélem, tudtam segíteni :)

Boldog babavárást!

2013. aug. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!