Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szed valaki Rutascorbint?...

Szed valaki Rutascorbint? Hatásos? Mit szóltok a betegtájékoztatóhoz?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
En szedek. Azt nem tudom eldonteni, hogy hatasos-e mert mast is szedek, es meg igy is verezgetek. De nalam mindent be kell vetni. A tajekoztatoban mire gondolsz?
2013. márc. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy nem ajánlott terhesen. Nekem csak minimális barnás folyásom van, és persze beszedem. Csak az ember azt gondolja, hogy amit orvos ír fel abban majd azt olvassa, hogy terhesen is lehet szedni. Gondolom minden gyógyszer tiltott a terhesség alatt, hogy védjék magukat a gyógyszer cégek.
2013. márc. 27. 08:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Hm. Gond biztos nem lesz belole, rengetegen szedtek mar. Reszben c-vitamin, reszben egy masik vitamin, amit nem ismerek. Erositi az erfalat, csokkenti a verzest, nem hiszem, hogy bajt okozna. Milyen adagolast javasolt az orvos? Mast nem is szedsz? Hanyadik hetben vagy?
2013. márc. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még nem szedtem, de nagyon sok kismama szedi. A legtöbb gyógyszer betegtájékoztatóján ez áll (a biztonság kedvéért), de ha a doki ajánlja, akkor nem kell ezzel foglalkoznod!
2013. márc. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Picike (pár csepp) barnás folyásom van arra kaptam, erre mást nem szedek. A doki ajánlotta és beszedem, csak kíváncsi voltam más is kapta e ezt.
2013. márc. 27. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!