Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes lehetek?

Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Clearblue tesztet használtam reggel... De az a problémám hogy annyira izgatott voltam hogy nem tartottam a vizeletbe 5 másodpercig.... így nem jelent meg az elenőrző csík hogy a teszt működő képes!!! De viszont a negatív az igen!! Délután kíváncsiságból kiprobáltam megint és akkor meg jelent az ellenőrző csík és utána nagyon nagyon nagyon halvány második csíkot is láttam !! Szerintetek lehet baba??
2013. aug. 6. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Csinálj még egy tesztet, de annál már tartsd be a használati utasítást.
2013. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanazt a tesztet használtad kétszer? Vagy mi van? Meg hogy nem lehet 5 másodpercet türelmesen kivárni? Jajjjh,remélem, nem vagy terhes...
2013. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben :) Nagyon köszönöm !! És szerinted ugyan ezt a tesztet használjam vagy egy másikat ??
2013. aug. 6. 12:02
 4/10 A kérdező kommentje:
12:01 jajj remélem ez a rossz indulat vissza fordul rád !!! Hogy kívánhatsz te ilyet a másiknak !!! Szégyellheted magad !! Úgy hogy annyira "kómás" voltam még reggel hogy nem számoltam !!! És hamarabb vettem ki a pisiből !!! Így nem jelent meg az ellenőrző vonal !! Ember vagyok és tévedhetek !!
2013. aug. 6. 12:04
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Van ám pont és vessző is klaviatúrán, nem csak felkiáltójel...
2013. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
:D Nem kaptam választ a kérdésemre: ugyanazt a tesztet használtad délután, mint amit reggel?
2013. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp egy másik teszttel próbálkozz újra holnap reggel. Az mondjuk engem is érdekelne, hogy ugyanazt vagy ugyanolyan tesztet használtál másodjára? Mert ha ugyanazt, akkor az tuti érvénytelen, de ha egy újat, és láttál akármennyire halvány csíkot is, az bizony babát jelezhet. Viszont (majdnem) biztosat csak egy új teszt mondhat. Drukkolok...
2013. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Milagros ***** válasza:
Miota kesik? Termeszetesen vegyel masik tesztet, akar meg ma. Es ha haza mesz csinald is meg! Ha az aktus utan eltelt 2 het, akkor kimutatja mar barmikor! Szeretnel is babat? Vagy csak becsuszott, es nem nagyon?
2013. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?
2013. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem lettem babás !!
2013. aug. 9. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!