Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első vérvételnél sok vért...

Az első vérvételnél sok vért vesznek?

Figyelt kérdés
Holnap kell mennem az első vérvételre,eléggé be vagyok parázva és jó lenne ha nem vennének sokat.
2013. aug. 6. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
A legtöbbet ekkor vették.
2013. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
3 vagy 4 fiolával vettek :(
2013. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon parás vagyok minden orvosi vizsgálattól, de gondolj arra, ezzel edződsz a szüléshez!! :)


Kitartás!

2013. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Remélem vagy csak 3-4-el vesznek majd,mert volt aki azt mondta hogy 8-al.
2013. aug. 6. 14:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem 6-ot vettek. az elején majdnem rosszul lettem, a végére úgymegszokod hidd el h rutinszerűen mész be:-) 33hkm semmiség , én is arra gondoltam h a baba miatt kell, nézzük rendben vagyunk-e . ez sokat segít! bátor legyél:-))))
2013. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kicsit én is tartottam tőle, mert előtte csak egyszer vettek akkor is csak egy fiolával. De nagyon kedvesek voltak 3-at 4-et vettek és egyáltalán nem éreztem meg, nem fájt! Vigyél magaddal egy szenyót, hogy megtudd enni a vérvétel után, nem lesz baj!
2013. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem 3-mal vettek.
2013. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Milagros ***** válasza:
100%

4el max. Az is azert mert vercsoportot neznek ellen anyagot stb.. ne felj, soknak tunik h 4 de egy perc. Es nem faj. Max kellemetlen, de ne nezz oda. Es igaz,hogy meg szoksz minden ilyet! En js ilyen kis beszari voltam, igaz egyedul a vereteltol nem, de a vernyomasom ha orvost lattam az egekben volt, es ajuldoztam :D de meg szoktam. Ne stresszeld magad ezen, nagyon ugyes leszel! Lesztek!!:) gratulalok a kis babadhoz!!! Sok boldogsagot, es egeszseget neki es nektek is!!


1 eves kislany anyukaja

2013. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon aranyos vagy :) És én is gratulálok a kislányodhoz!
2013. aug. 6. 18:03
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5-el vettek de szinte észre se vettem annyira ügyesen megoldotta aki csinálta. :) Ne aggódj nem lesz gond! :)
2013. aug. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!