Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én mért csak a hasam aljában...

Én mért csak a hasam aljában érzem enyhe menstruációs fájdalomként, és reggel óta úgy érzem hasmenésem van, de nincs is, mi ez?

Figyelt kérdés
Azt mondják a jósló fájás a méh felső részéről induló görcs, egyre lejjebb húzódik, aztán elmúlik. 35 hkm
2013. aug. 6. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Épp hogy alulról indul, aztán az egész has bekeményedik.


Nekem sokszor volt ilyen, hogy csak alul éreztem enyhe fájdalmat.


Teljesen jól van ez így, amit érzel, normális, 35 hetesen rendben van.


Ezt én még nem nevezném jóslónak, de a szervezeted így vagy úgy már készülődik.


Kitartást ebben a melegben!

3 gyerekes anyuka

2013. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2013. aug. 6. 16:00
 3/4 Milagros ***** válasza:
Elso ne haragudj, a zold kez akart menni rostellem!!! :( nekem is igy volt, szerintem is ez normalis! Josloztam, kb vegig igy, nekem sem volt fentrol indulo gorcsos erzesem, ugyan ugy volt ahogy az elsonek!
2013. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem szinte végig csak menstruációs fájdalmaim voltak, azok erősödtek és aztán lettek igazi fájdalmaim. alakul majd nálad is ne aggódj. Ja és nekem a fájásaim sem lettek rendszeresek, simán volt egy 7-perces után egy 4-perces, majd 5-perces és megint 7. Aztán lettek 5-6 percesek, 3-percesek és 2-percesek de ekkor szerencsére már ideért a mentő. :)
2013. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!