Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen voltam ultrahangon...

5 hetesen voltam ultrahangon akkor petezsák volt, holnap megyek ismét akkor már 6 hetes 5 napos leszek. Reggelente 3 napja rosszul vagyok, kicsit nagyobbak lettek a cicijeim. Ez már jó jel ugye? Lesz embrió és szívverés?

Figyelt kérdés
1 hét alatt sokat fejlődik a babuci ugye?
2013. aug. 6. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
nagyon hamar elmentél orvoshoz,biztosan lessz de még így is várhatnál 2 hetet,nemjo korán zargatni őket.egyébként gratulálok!!:)
2013. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen sokat fejlödik de ha még épp nem lesz szivverés ne aggodj biztos késöbb fogant. nekem 7hetes 2naposan volt szivhang a méretei alapjan viszont csak 6hét 4napos volt. de vert a pici szivecskéje.sok szerencsét drukkolok
2013. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tudom, hogy korán mentem de nem bírtam várni. persze most megy 1 hete idegeskedem hogy holnap minden ok legyen. Kislányommal 6 hetesen és 3 naposan már szívverés volt.
2013. aug. 6. 15:24
 4/10 anonim ***** válasza:
szia! nekem 6 hetesen ès 1 naposan már volt szivhang.Sokat fejlödik,de ha mèg nem lesz akkor se ijedj meg,mert kèsöbb is foganhatott.
2013. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Milagros ***** válasza:
Mindennap mas resze fejlodik, igen nagyon sokat valtozik egy het alatt! Mar ott lesz a kis babad, es azt is latni fogod ahogy dobog a szive:) (mar ha az orvos magatol meg mutatja, ha nem akkor kerd meg!) gratulalok!!! :) mekkora boldogsag! Meg azok a honapok, evek is amik elotted allnak!!! Sok boldogsagot es egeszseget kivanok a babadnak es nektek is!!!! :)
2013. aug. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

majd irj h mi volt ok?

2#

2013. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Este írok és köszönöm a biztatást.
2013. aug. 7. 13:16
 8/10 A kérdező kommentje:
5 mm-es élő embriónk van :)
2013. aug. 7. 21:38
 9/10 anonim ***** válasza:
gratula!
2013. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Milagros ***** válasza:
Nah latod!!! Gratulalok !!!! Sok boldogsagot, es egeszseget nektek!!!!! :)) de jo neked!!!! :)
2013. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!