Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire áll fent a vetélés...

Mennyire áll fent a vetélés gyanúja ha 7 hetes vagyok,30000 HCg-m, és a petezsák látszódik, de az embrió kicsi volt és még nem volt szivverés?

Figyelt kérdés

A HCG-m normálisan ütemben fejlődött eddig. Vérzésem, görcseim nincsenek. A petezsák méretét nem adta meg. A doki jövő héten már el akarja venni...

Mit gondoltok???


2009. ápr. 21. 15:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
És miért akarja elvenni? Szerintem nagyon fiatal ez a terhesség ahhoz hogy bármit is lehessen mondani hogy alakul, és akkor mi az hogy el akarja venni? Hát ez felháborító...kíváncsi vagyok a válaszodra.
2009. ápr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, én még azért várnék! Szerencsére nem saját tapasztalat, de sok ilyet olvastam már és megérte a türelem, mert a 8. hét környékén már mégis látszódott a szívpulzálás. Szerintem egy felelősségteljes orvosnak még kellene várnia minimum 1-1.5 hetet.
2009. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hagyd magad.Inkább menny el egy másik dokihoz.Nézesd meg magad nehogy el vegyék már idő előtt.
2009. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A hétnek megfelel a hcg-d, ugyhogy a 9. hétig inkább dokihoz se menj, nehogy valami őrültséget csináljon... Ha akkor sincs "semmi", akkor beszélhetünk a műtétről, előbb csak felesleges stressz!
2009. ápr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad!!!Nekem is csak 8 hetesen látszódott a szívpulzálás.Ha meg jól vagy akkor nincs ott semmi gond.A szomszédom pl. képzeld úgy bevérzett hogy a kisbabáját nem is látták de a doki mégis azt mondta hogy várjanak.Többször is bevérzett de most már 18 hetes.Úgyhogy nehogy engedd hogy elvegyék ha szeretnéd a babát.Írd majd meg hogy végül hogy döntöttél.
2009. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
ne menj hozzá vissza , csak két hét mulva. ha a baba mégsem él, akkor sem késö elvenni, de nagyon sok olyat hallani hogy csak 8 vagy 9. héten van szivhang. ha nem tudsz addig várni, menj egy másik dokihoz ( nem kell megtudnia) kb egy hét mulva és ne mond meg annak a másik dokinak hogy mit mondott az elsö, hanem hagyd hogy ő mit mond. sok szerencsét, irj majd mi van..
2009. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ki ez a doki, de érdekes, amit mondott! Mi az, hogy el akarja venni! A 9. hétig várni szoktak, mert ha a baba mégsem életképes, akkor magától is elmegy. De hogy gondolja, hogy máris azt mondja, hogy "elveszi"! Hívjon vissza hetente ultrahangra és ha még 2 hét múlva sem lát szívhangot, akkor mondhatna ilyet!

Másik doki, de gyorsan!!!!!!

2009. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyon biztatóak, nagyon aranyosak vagytok! Remélem minden jól sül el... a másik dokihoz csütörtökön megyek.
2009. ápr. 21. 17:46
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont 7 hetes voltam, amikor elkezdtem vérezni az uh nem mutatott szívműködést, tudtuk baj van, de a dokim mégis írt fel gyógyszert és vártunk 1 napot..... hátha. Sajna vérzés erősebb lett és kellett a műtét. Ezt csak azért írtam hogy lásd, nem szabad a dokidra hallgatnod, várj türelmesen és tényleg ne menj vissza jövőhéten. Nincs se vérzésed, se görcsöd, a hcg szinted tökéletes, nem is értem egy ilyen ember hogy nevezi magát orvosnak. Csak feleslegesen stresszel téged. Nyugodj meg, semmi baj, 1-2 hét múlva már szívverés is lesz biztos:)

Boldog babavárást!

16 hetes kismami:)

2009. ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Írd majd meg légyszi hogy mit mondott a másik orvos.Kíváncsi vagyok nagyon.Remélem minden rendben van.
2009. ápr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!