Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírjátok/bírtátok legyőzn...

Hogy bírjátok/bírtátok legyőzni a szüléssel kapcsolatos félelmeiteket?

Figyelt kérdés

Én rettenetesen félek tőle, ahogy közeleg az idő. Egyre jobban. Próbálok pozitívan hozzáállni h ez egy nap és másnap túl leszek már rajta. Csak maga a fájdalom...közben meg a vizsgálatok... :-\ Ti hogy tettétek túl magatokat magán a félelmen?


39 h km


2013. aug. 7. 09:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as!

Nagyon sajnálom ami Veled történt! Én meg itt parázok a szüléstől, más meg mit meg nem adna érte.. Sajnos én is vetéltem már el, az érzést én is ismerem.. De azt elfelejtettem és most itt várom a kislányom megszületését. :-) Kívánom h Te is mihamarabb újra átélhesd!


Még egyszer köszönöm a pozitívumokat!

2013. aug. 7. 13:31
 12/13 anonim ***** válasza:
Ma voltam áramlásvizsgálaton, és több megszült kismama "bóklászott" a folyosón, akikkel együtt üldögéltem terhesgondozáson vagy ctg-n. Hát én nagyon irigyeltem őket! Úgy túl lennék már rajta, eső baba. 38 h km
2013. aug. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igazából ha belegondolok végigirigykedtem a terhességemet. Az elején irigykedtem azokra, akiknek már elmúltak a rosszullétei. Aztán amikor nekem is elmúltak, irigykedtem azokra, akik már tudják a nemét. Aztán amikor megtudtuk a nemét irigykedtem azokra, akiknek már szép nagy hasuk van. Aztán mire megkaptam kezdődött az irigykedés azokra, akik túl vannak rajta. Aztán szülés után irigykedtem azokra, akik már hazamehettek. Nagyon lassan telt az idő benn. :) Aztán 6 hétig irigykedtem azokra, akik már szexelhetnek. Aztán megnyugodtam. :D Lehet, csak a szex kellett.
2013. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!