Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinaltok amikor ismeretle...

Mit csinaltok amikor ismeretlen emberek terhessegel kapcsolatos remtorteneteket kezdenek el meselni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretlenek még nem bombáztak ilyennel. Ismerősök annál inkább. És ez a rosszabb! Én az elején okosan bólogattam, próbáltam szűrni az infót. Most már konkrétan szólok, hogy ne haragudjon, de ez rám nagyon rossz hatással van, így hagyja abba, beszéljünk másról. Általában megsértődnek az emberek, vagy legalábbis látom, hogy nem esik jól nekik. De ez a legkevésbé sem zavar MÁR. Nem vagyok hajlandó végigparázni a terhességet. Volt így is elég gondom, nem kellenek a plusz rémtörténetek. Aki meg mindezt nem érti meg, hát, nagyon tudom sajnálni.
2013. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én örültem volna neki, mert én meg csak a vakítás részt hallottam, mind a terhességről, mind a szülésről
2013. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem sosem mondanak rémtörténeteket. Azt inkább itt lehet olvasni.
2013. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon ideges lettem mindíg. Legrosszabb az extra kényelmes szomszédunk volt, bármit csináltam (pl söprögetés, metszés) minden alkalommal bejelentette hogy el fogok vetélni. Egy idő után egyébként immunis lesz rá az ember, amikor közeledett a szülés igeje és előjöttek a "szülőasztalon elvérzős" sztorik, már csak nevettem rajtuk. Amikor félidőben kiderült hogy fiú lesz, akkor egy ismerős felhívta arra a figyelmemet hogy az ő fia haldoklik egy olyan betegségben ami csak a fiúknak van, és terhesség alatt nem lehet kimutatni. Engem ismerősök, kollegák stresszeltek ilyenekkel. Ha zavar, le kell őket állítani.
2013. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mosolyogtam ,és közöltem h úúúú te szegény ilyet is ritkán hallani.... hogy érezzék nem izgat a sok hülyeség a nők 80% úgy véli h az ő szülése volt a világon a legnehezebb...
2013. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez általában a védőnőnél várakozás és orvos rendelőben várakozáskor történik meg ... utlso vok
2013. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Engem rózsaszín ködfelhővel sohasem kábítottak. Ahogy publikus lett a terhességem, az első kérdése az volt az egyik ismerősnek, hogy voltam-e rubeolás, mert ha nem, akkor könnyen elkaphatom és azt nem éli túl a magzat, vagy súlyos károsodást szenved. Első terhesség, naná, hogy jól megijedtem és bújtam a könyveket, hogy mik a rubeola tünetei. Elvett ez az egész sztori kb. másfél hetet az életemből, akkor párom fogta a könyveket és szinte szó szerint kihajította az ablakon. Azóta már sok hasonló dolgot hallottam, de egyre immúnisabb vagyok ezekre. A "legdurvább" a portás néni sztorija, hogy ő hányfelé szakadt és mennyit vérzett. Képen röhögtem. Azóta nem szól hozzám, vagyis megérte kiröhögni. Nem a problémáján nevettem, hanem amilyen beleéléssel mesélte, mintha fel akarna készíteni rá. Na, ettől tartózkodjon mindenki és lehet velem normálisan beszélgetni.

2013. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én eddig a legdurvább sztorit a szomszédasszonytól hallottam, akinek ezelőtt huszonvalahány évvel ezelőtt a dokija szinte könyékig felnyúlt és kihúzta gyereket. Nos, ezekkel a történetekkel nem kell foglalkozni...
2013. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
próbálok velük nem foglalkozni, de néha azért ott motoszkálnak bennem, szóval nagyon nem bírom, amikor ilyenekkel jönnek. szerintem egy kismama nagyon is tisztában van, mi minden történhet, nem kell még lépten-nyomon erre emlékeztetni is. volt már, akire erélyesebben rászóltam, pl. múltkor egy rokon: nehogy nekem megszülj, ott akarok lenni az esküvőn! (akkor 27 hetes voltam, az esküvőn 29 leszek) és ezt elmondta vagy háromszor. vagy amikor vizslatnak, nem szállt-e le a pocakom, vagy megjegyzik, ekkora hassal BIZTOS nem bírod ki végig. (ikreket várok, de szerintem semmi extra nincs rajtam)
2013. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
figyelj 100 szülésből egy komplikált és nehéz.... mások meg kipottyantják könnyen , nyugi. Bár engem is kínyirnak ezzela majd megtudod mondattal...
2013. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!