Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Birtok strandolni/me...

Kismamik! Birtok strandolni/medencézni? Nem fulladtok a vizbe? Én ugy beleülnék, de nem birom már elviselni! 25 hetes km

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha a fejem a víz felett tartom, akkor nem fulladok a vízbe.
2013. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nem nagyon értem, de igen, én bírok strandolni, és nem fulladok a vízbe. Járok úszni is rendszeresen, nem tudom mire gondolsz, de azt észrevettem, hogy, mintha húzna le a hasam, máshol van a súlypont.

24 hkm

2013. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem ha a hasam a vizbe van akkor fulladok! Nem tudom mit kell bunkózni? Mintha rajta ülne a gyerek a tüdőmön:( De akkor látom csak én szenvedek ezzel... Mondjuk az első babám is mikor kihordtam akkor sem birtam medencézni:(
2013. aug. 7. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem bunkózás ez, hanem jelen esetben helytelen a "Nem fulladtok a vízbe?" kérdésed, ezért erősen félreérthető. :) Ha azt írtad volna, hogy "Nem fulladtok a vízbeN?", úgy azt jelentené rögtön mindenki számára, amire te is gondoltál. Mert hát a vízbe fulladni kifejezés nem ugyanazt jelenti, mint a vízben fulladni. Hiába egyetlen betű csak a különbség. :)


Nekem amúgy csak annyi a változás, hogy úszás közben előbb fogy el a levegőm, de ha csak áztatom magam, akkor nincs légszomjam, nem fulladok.

31+5 hkm

2013. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De mondhatnám én is azt ha arra gondoltam volna (de természetesen nem gondoltam mert nem azért irtam ide hogy szórakozzak, hanem kiváncsiságból, más is fullad e a vizbeN....) akkor ugy irom le hogy nem fulladtok bele a vizbe?:D De mivel nem arra gondoltam nem is azt irtam:D
2013. aug. 8. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!