Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13hetesen mar biztosan hasznal...

13hetesen mar biztosan hasznalhatom a klion d 100 kupot?

Figyelt kérdés
van egy minimalis sarga nyúlós folyásom,nem minden nap,es csak ha pisileskor kitorlom a papiron latszik.ma megvizsgalt a nogyogyasz es klion d kupot irt.en nem latom veszesnek,es felek hogy hatareset vagyok abban hogy az elso 3honapon a kupot nem lehet hasznalni.az orvosom pont szabin van ő 8hetesen vizsgalt ugyanezzel de ő azt mondta nincs. gond vele
2013. aug. 7. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Megmondom oszinten en nem mertem hasznalni, pedig nekem is felirtak 20 hetesen. De nekem volt elozoleg egy magzatelhalasom, akkor alkalmaztam a 7. heten. Tuti nem ez miatt tortent, de valahogy sehogysem vitt ra a lelek hogy feltegyem. Helyette kaptam candibenet, azota is tokeletesek az eredmenyeim. Nyilvan itt orvos merlegel, fogalmam sincs nalad milyen fertozest allapitott meg, es lehet ha nem alkalmazod tobbet artasz mint hasznalsz....

33hkm

2013. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!