Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit mondjak a dokinak, hogy...

Mit mondjak a dokinak, hogy megnézze a méhszájat?

Figyelt kérdés

32 hetesen nézte legutoljára, akkor volt 2100 a méhszáj értéke. Azóta nem nézte egyáltalán. Nem azért, mert annyira élvezem, ahogy vizsgál, de hogyan vehetném rá, mit mondjak neki, hogy megnézze, hogy mennyire van nyitva, mert én is szeretném tudni.

Köszönöm előre is!

36+5 hkm


2013. aug. 8. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs ezen semmi különös. Pont azt mond, amit írtál. doktor úr,legyen szíves ellenőrizze a mehszaj erteket. Szeretném tudni, hogy mennyire vagyok nyitott.

Miert okoz ez gondot neked? Félsz a dokitol?

2013. aug. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem félek, de kérdezhetné azt is, hogy minek akarom én azt tudni, hiszen nekem mindegy, majd ha beindul a szülés, akkor beindul és kész. Nem egy szuperkedves doki.
2013. aug. 8. 07:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem azért nézte meg magától,mert azt mondtam,hogy fájdogál a derekam újabban,van hogy hullámokban,van hogy egész sokáig folyamatosan...Ez tényleg így volt.

Addig egyszer sem nézett méhszájat.

Ekkor 33.hetes voltam,megnézte és 1111 volt a méhszájam.

Rögtön be is fektettek és el is kezdték a fiam bent tartását.

2013. aug. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig megnézte de nem szokta megmondani az értéket, csak leírta.. én azért kérdeztem meg töle hogy tudjam nyitva vagyok e és lehet e még kádban fürdeni és házas életet élni..
2013. aug. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy ultrahanggal szokta nézni?
2013. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jól teszi, ha nem nézi. Láthatóan volt már 2100-as eredményed. Ha ennél tovább nyílt azóta, akkor sincs semmi, ugyanis ha beindul a szülés, gyakorlatilag teljesen érett kisbabát kapsz. Ha meg nem nyílt tovább, szülésig még bőven nyílhat. Normál terhességnél egyáltalán nem is kéne buzerálni a méhszájat. Főleg nem az utolsó hetekben. Felesleges. De persze ha téged ennyire érdekel, kérdezz rá, hogy mi van vele. Maximum nemet mond.
2013. aug. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ne haragudjatok de offolok!


Én 3 éve szültem és most nagyon meglepődtem! NEm szokás már minden egyes vizsgálat során megnézni a méhszájat? Még is miért???

2013. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ha megkérdezi, minek akarod tudni, akkor mondd azt hogy attól te nyugodtabb vagy ha tudod. Nehogymár ne tegye meg, ha kéred.... Ha magándoki,ha sztk teljesítse a kérésedet, mert ez is a dolga.
2013. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 30. héten nézte meg, 3000-es volt, aztán csak a héten 38 hetesen 2000-es az érték. TB orvos. De kár is hogy megnézte, mert reménykedtem hogy nyílik már, és most csalódott vagyok.
2013. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem nézte a doki az utolsó vizsgálatoknál,mert panaszom nem volt,2 pedig azt mondta anno,hogy azért nem vizsgál meg,mert ilyenkor akár egy vizsgálat is okozhat koraszülést.34 hetesen vizsgált utoljára.40+1re szültem kézi tágítás segítsége után.
2013. aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!