Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen alvás közben...

24 hetesen alvás közben véletlenül hasamra fordultam, ugye nem lett baja?

Figyelt kérdés
Jobb oldalra és a babynk is mindig jobb oldalon van. Annyira rúgkapált és kapálózott, hogy a fájdalomtól felébredtem. Nem tudom, mennyi ideig nyomtattam szegényt. Járt már így valaki? Ugye nem lett baja?
2013. aug. 8. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem elsz baja nyugi, ö ott nagyon védve van. Gondolj ele ahol már a második jön és kicsi még a nagyobb is ö pl azért néha rugkapál ráfekszik anyára stb. Sok midnent kibir a magzat, nem lesz baja ennyitől az tuti. Ott a burok a viz.
2013. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én mind a 3 terhességemnél "hason" aludtam :-)

már amennyire lehet :-))


köszönik rendben vannak


csak egy kis fizika.... a folyadék összenyomható????

2013. aug. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan! Szerinted ha attól baja lehetne egy magzatnak hogy az anyja hasrafeküdt, lenne még ember a földön? Elhiszem hogy aggódsz, de egy kis józan ész nem árt.
2013. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz! :) Én is jártam így, nagyjából a 26. héten. Szegénykére simán ráfeküdtem. Aztán erős rúgásokkal felébresztett, hogy ez neki így nem jó, és kikéri magának. :) Gondolom, nem ez volt az első eset, csak nem biztos, hogy minden alkalommal felébredünk. :)

Egyébként nagyon védve vannak, a méhlepény és a magzatvíz kiváló védelmet nyújt nekik. Mikor már problémát okozhatna a hason fekvés, akkor már fizikailag képtelen leszel hasra fordulni. :)

2013. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen aggódós vagyok, ezért 20 hetes korom óta cask oldalt alszom.


Nem kényelmes szegénynek összepréselődni szerintem.

2013. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!