Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is van így ezzel? Félek...

Más is van így ezzel? Félek attól, hogy a párom éjszaka alvás közben véletlenül megüti, megrúgja a hasamat.

Figyelt kérdés

Már elbarikádoztam magam egy hatalmas párnával,de így is sokszor felébredek,így teljesen k.o. vagyok,nem beszélve a sok pisilésről...

24h km.


2010. szept. 22. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha véletlenül mg is üti, a babában akkor se tud kárt tenni, mivel ő nagyon védett helyen van odabent, körülöleli a hasfal, a méh, a burok és a legfontosabb: a magzatvíz. Ahhoz, hogy bármi baja is legyen a babádnak egy ütéstől, annak nagyon nagynak kellene lennie! Képzelj el egy vízzel telt lufit, benne egy halacskát! Akárhogy is püfölöd a lufit, a halacsát nem éred el. Ugyanígy van odabent a babád is :)))
2010. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha ennyire tartassz tőle, akkor, amikor elalszik, költözz át egy külön ágyba!
2010. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem eshet baja a babádnak,de ha félsz,fordulj a másik oldaladra és akkor csak hátba tud rúgni.
2010. szept. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!A második válaszoló javaslata szerint szoktam egyébként aludni,már ha bírok.Megfontolandó a másik ágy használata,lehetséges ez lesz a legjobb megoldás.Csak az sajnos másik szobát is jelentene...
2010. szept. 22. 13:31
 5/9 A kérdező kommentje:
Illetve az utolsó válaszoló írta hogy forduljak meg.Na ezzel értettem egyet!Bocsi!
2010. szept. 22. 13:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is féltem ettől, de csak az elején. Egyet moccant, és már a hasam előtt volt a kezem.

De tök érdekes, a párom egy kis idő után ráállt, hogy nem jön a közelembe :-)Nem ölelget alvás közben. Még álmában is ilyen ügyes :-))

2010. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ettől én is féltem, és én se tudtam mást kitalálni, mint hátat fordítani neki és kész, megoldódott.
2010. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ettől tartok állandóan!nem elég folyamatos pisilni járás még a legkisebb mozdulatára is felébredek és egyből ott a kezem!,mert ő hajlamos álmában dobálgatni magát ráadásul.Már mondta neki,hogy kiköltözök éjszakára,de nagyon nem szeretné!
2010. szept. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jázmin anyucija ***** válasza:
84%
Meg sem fordult a fejemben, hogy a férjem alvás közben megütheti. Nem is szokta. Ez a túlzott aggodalom és elővigyázatosság sem tesz jót!
2010. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!