Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama, aki 30...

Van olyan kismama, aki 30 hetesen alvás közben véletlenül hasra fordul, vagy hanyatt?

Figyelt kérdés

Én most éjszaka valahogy a hasamra fordultam, persze nem sokáig aludhattam így mert felébredtem, hogy már fulladok, meg persze a picur is rugdosott, hogy nem jó neki. Néha hanyatt is forgok éjszaka, pedig Én attól is fulladok, arra is mindig felkelek. Előfordul veletek is ilyen, vagy csak Én alszok ilyen mélyen???

30 hetes km


2009. ápr. 27. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult velem is az, hogy háton ébredtem. Sokáig hason aludtam, utána már párnát tettem a térdem alá, úgy aludtam hason. A baba jelzi, hogy nem jó neki, ne aggódj! Nekem egyik babámnak sem lett semmi baja, jeleztek ők is, utána váltottam pozíciót!
2009. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan,hogy arra ébredek,hogy hanyatt fekszek. Nekem úgy kényelmes,csak úgy nem tudok elaludni. Arra már beálltam,hogy hasra ne forduljak álmomban se.

33 hetes vok

2009. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez már a 30. hét felé volt, hogy párnát tettél a térded alá és úgy aludtál hason? Ez még nem jutott eszembe...

Amúgy nem tudom hogyan sikerülhetett, mert már akkora a pocim, hogy megfordulni is alig bírok, nemhogy ráfeküdni:-D

2009. ápr. 27. 13:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Én minden éjjel felébredek valami rossz poziciómra,de sajnos már késön,mert addigra meg is fájdul a hasam. Nemtudok egyszerüen mit csinálni,remélem nem lesz baj. :(
2009. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Úgy látom, akkor ez nálam nem egyedi probléma:-)

Én sem tudok mit csinálni, ha egyszer alvás közben nem tudom kontrollálni a pozíciómat:-(

De tényleg úgy van, hogy a babó jelez! Úgy elkezd rugdosni, hogy nem lehet nem felkelni rá:-D

2009. ápr. 27. 13:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen aludtam háton, nekem úgy volt kényelmes. Hasra nem fordultam, pedig az a kedvenc alvópózom, de amikor elkezdett nőni a pocim, már nem volt kényelmes. Vettem szopipárnát és arra raktam fel a lábam, így félig oldalt, félig hason voltam, de a pocim nem nyomtam. Irtó kényelmesen aludtam végig így. Esetleg próbáld ki, én amúgy is csak ajánlani tudom a szopipárnát, a terhesség alatt, a kórházban és utána szoptatáskor is nagyon nagy hasznát vettem. Már 8 hós lesz a fiam, egy ideje nem használom, csak arra, ha az ágyon alszik, akkor mellé teszem, nehogy leessen, de a párom is azzal szeret aludni, így most ő használja. :)
2009. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó hozzászólónak is a tippet!

A szopipárnán már gondolkodtam, csak hát a nagyobbik fajta 12ezer Ft, a kisebb meg szerintem semmit nem ér...

De akkor lehet rászánom ezt az összeget....Hátha ki tudom később is használni!

2009. ápr. 27. 14:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


A szopipárnát sokkal olcsóbban is meg tudod venni!!!!! Nézz rá a www.szopiparna.hu ldalra! Én 4000-ért rendeltem, nagyon-nagyon szeretem, és egy az egyben ugyanaz, mint amit a brendonban 8-12 ezerért árulnak. Én is ezzel alszom,ha oldalt fekszem, akkkor a két lábam közé teszem, ha hanyatt, akkor a lábam alá.

Remélem, tudtam segíteni. 36 hetes km

2009. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

13:22 vagyok

Örülök, hogy segíthettem! :)

Nekem is a kisebb van. A nagyobb az ikreknek van. Legalábbis ha egyre gondolunk. 12000 az nagyon sok, én vásárban vettem 4000-ért tavaly. Neten is lehet rendelni, bababizikben is szokott lenni, meg minden bababoltban szerintem. Érdemes utánajárni, mert tényleg súlyos ezreskülönbségek vannak!

2009. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm az infot! Már meg is rendeltem a szopipárnát a szopiparna.hu-ról, 4000Ft-ért tényleg megéri! Én bababoltokban néztem ott volt olyan drága. Remélem hamar hozza majd a posta:-)

Még egyszer köszönöm!!!!

2009. ápr. 28. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!