Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen elég felkeresni a...

11 hetesen elég felkeresni a védőnőt?

Figyelt kérdés
2007. szept. 26. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, 4x kötelező elmenni úgy tudom. Nekem a bőven elég...Üdv (SE)
2007. szept. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy a 12. hét előtt fel kell keresni, tehát még a 11. hét pont jó!

De azért ne késlekedj vele.

2007. szept. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


menj el minél hamarabb. ő állítja ki a terhes kiskönyvet, menned kell ultrahangra, vérvételre stb. és ha 12.-ik hétig nem vagy regisztrálva, a későbbiekben nem kapsz majd pénzt, amire jogosult lennél ha a baba megszületik.

2007. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb, mert kezdődnek a kötelező vizsgálatok, olyanok is amiket meghatározott időben kell elvégezni. Talán még azért is szerencsés ha időben mész mert nem fognak akkor rossz szemmel rád nézni.Még jó sokszor fogsz utána is találkozni a védőnőddel.
2007. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
nekem azt mondta az első,nem hivatalos találkozáson,hogy a 14.héten bőven elég.
2008. jan. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!