Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisbabát akarok. Lányok,...

Kisbabát akarok. Lányok, bennetek mikor fogalmazódott ez meg?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és 2 éve vagyunk együtt a párommal, de egyre jobban szeretnék már babát. Tudom, hogy még korai és nekem elhihetitek én vagyok ezen a legjobban meglepődve :D Egy évvel ezelőtt még azt mondtam, hogy nekem 30 éves kor alatt nem kell gyerek, de valami kattant, és már nagyon szeretnék. Sajnos még anyagilag nem megoldható, ráadásul a párom egy évvel fiatalabb is, mint én, ami férfiaknál azért necces, nem hiszem, hogy ő még kész lenne rá. Beszélgettünk amúgy róla és azt mondta, hogy várjak még 3-4 évet, de az olyan sok. Nem tudom, hogy hogyan fogom kibírni. Ti mikor vállaltátok be a babót?

2013. aug. 8. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen vágytam rá, de még fiatal voltam ahogy a párom is pedig ő akkor 23 volt. Nem is baj mert a szülei nem csíptek mert elvettem a pici fiúkat. Szakítottunk pedig nagy szerelem volt. Aztán jött a férjem meg, hogy meddő vagyok. De a férjem nem zavarta mert még nem akart gyereket, de mivel meddőséget mondtak nem is védekeztünk. Fájt, hogy nem biztos hogy valaha lesz gyerekem. Aztán 25 éves voltam mikor pozi tesztem lett. Elváltunk mert a meglepi baba nem jött be a férjemnek, mivel a gyerek tőle vette el az időt. Megismerkedtem valakivel. Ő kérte ,hogy legyen közös baba. Elsőre nemet mondtam. Aztán belementem. Már a második közös babánkat várjuk.

Tehát mindeképpen akkor vállalj babát ha a párod is szeretné különben a baba fogja megszívni.

2013. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen, mindenképpen akkor akarok. Azt szeretném, hogy ez közös élmény legyen, csak én már annyira akarom, de ő még olyan fiatal. Pasi időszámítás máshogy működik. :D
2013. aug. 8. 22:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én mindig úgy "terveztem" hogy 30évesen vállalok, addig tanulok, utazok stb. végül így lett pontosan a szülinapomra érkezett :-D

jó volt mert megéltem amiket akartam és volt már hátterünk is.

2013. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia. En miota az eszemet tudom babat szerettem volna. 18 evesen ismertem meg a parom (3 evvel idosebb mint en) Masfel ev utan kezdtunk v kezdtem egyre tobbet beszelnI a baba projektrol. Kellett meg kb fel eve a paromnak mire azt mondta na jo akk mostantol nem vedekezunk. Alig tudtam elhinni. :) aztan kellett fel ev mire osszejott a babo. Oktoberre varjuk a kisfiunkat. De ehez kellett, hogy o is akarja. Nem szabad eroltetni.

31Hkm

2013. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek. :)
2013. aug. 9. 00:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem igazán akartam gyereket, mert nagyon féltem a terhességtől, és a szüléstől, illetve nem is nagyon érdekeltek a gyerekek. Halogattam, ameddig csak lehetett. Aztán egyre nagyobb volt a családi nyomás, főleg a férjem, illetve az ő részéről, de anyum is egyre többet mondta már, hogy "sosem leszek nagymama"? Végül beadtam a derekam. 34 évesen szültem az elsőt, most 36 évesen várom a másodikat. Nem bántam meg egyáltalán, hogy rámkényszerítették a döntést, mert lehet, hogy bennem magamtól ez sosem ért volna meg.
2013. aug. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én is annyi idős voltam, mint te, amikor ezt éreztem, de tudtam, várnunk kell még legalább három évet, mert akkor még egyetemre jártam, egy percet nem dolgoztam és másokkal béreltünk albérletet. Most elmúltam 25, egyedül tartunk fenn egy albérletet, két éve van állásom, le is diplomáztam. Nehezen bírtam ki ezt az időszakot, de végre megfoganhatott a babánk is. Most hál'Istennek szépen növöget már a pocakomban, így hamarosan babázhatunk:-) érdemes volt várni rá! Kitartást neked is! :-)
2013. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Èn règebben is tudtam, hogy mèg 25éves korom elött szeretnèm az elsø babát! Szerencsère 18 èvesen megtalàltam a pàromat, aki 9 èvvel idősebb nàlam, ő mondogatta mindig hogy ő màr lassan szeretne, mert benne van a korban! Elvègeztem a főiskolàt, dolfoztam is mellette màr majdnem 4ève teljes munkaviszonyban. Tehát a kèt èvem sim!n megvolt. Sosem vèdekeztünk mert pajzsmirigy miatt nem tudtam teherbe esni, majd ahogy elkezdtem szedni rà a gyógyszert megfogant a baynk! 23 èves vagyok most, lassan 24 ,lakàs adott, hàttèr megvan, a pàrom meg màr lassan 33 ugyhogy örültünk a vèletlen becsúszàsnak!:):):) amugy màr 6 ève vagyunk együtt ès mindenki azt kèrdezte hogy mikor jön màr a baba!!:) szerintem nem vagy lemaradva, viszont csak akkor vàgj bele ha ugy èrzed àll melletted valaki akire szàmíthatsz mindenben, szó szerint jòban rosszban, mert fizikailag nem mindig könnyű a terhessèg!:) egy lassan 3hetes babó anyukàja!:)
2013. aug. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia. Már kb. tizenéves kislányként tudtam, hogy 25 éves korom előtt szeretném megszülni az első babót. Volt egy, már komolynak mondható kapcsolatom, de a srác fiatalabb volt. Beszélgettünk babóról. Ő is akart. Jó pár év múlva. Aztán egyszer csak szakítottunk. Ekkor még csak 20 éves voltam. Jött egy 2 éves egyedüllét, és már kezdtem feladni, hogy 25 éves koromra meglesz az első babó, hiszen nem 2 hónap után szeretnék valakinek gyereket szülni. Tavaly nyáron megismerkedtem a mostani párommal. Februárra várjuk a picurt (: Tervezett bébi volt. És minden borult, hiszen még 1 éve se voltunk együtt, amikor kiderült, hogy terhes vagyok, úgyhogy azt mondom, az idő nem számít. Mármint, hogy mióta vagytok együtt. Mi olyanyirra összepasszolunk, hogy ezt elképzelni sem tudtam volna. De mindenképpen várj arra az emberre, akiről ezt elmondhatod. És természetesen a pasi is akarja a gyerkőcöt. (: Addig pedig élj, mint ahogy egy előttem szóló írta. Utazgass, dolgozz, éld ki magad (:
2013. nov. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én mindig fiatal édesanya akartam lenni. 17éves vagyok 2,5éve vagyok a most a 20 éves völegényemmel már nagyon szeretnénk mind2-en de tudjuk,hogy még nemtudnánk neki mindent megadni várunk.Tehát az idő jelenleg az ellenségünk, olyan lassan telik :D
2018. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!