Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Szinte András erzsébeti...

Dr. Szinte András erzsébeti magánrendelőjében az ultrahang gép mire veszi a képet, videókazettára vagy másra?

Figyelt kérdés
Most megyek Erzsébetre először és vinnék kazettát vagy cd-t, hogy felvegye nekem az uh képet. Volt már valaki ott?
2009. okt. 26. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én hozzá járok,bár még csak 10 hetes vagyok,így nem tudom,hogy mire vesz fel a gép,vagy egyáltalán felveszi a doki?!Én eddig kaptam kis képet,de csak ha kértem!! Ha megtudod megosztanád velem is?:-)

Nagyon boldog Babavárást!

2009. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm, Neked is nagyon boldog babavárást kívánok!:)Én az első gyermekemet is nála szültem, de akkor még a dél-pestiben voltak az ultrahangos vizsgálatok. Ott videókazira vettük minden alkalmat. Ha megtudom, hogy itt hogy megy, akkor megírom. Megkérdezhetem, hogy mennyiben kerül a magánrendelésén egy ilyen vizsgálat?Csak, hogy tudjam mire számítsak.

2009. okt. 27. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!:-) Nálam eddig eltérő volt! Sima uh-t 3000.-ért csinált, vizsgálatot+rákszűrés+kenetvétel+uh 8000!

Én most csütörtökön megyek hozzá ha minden igaz genetikai uh-ra:-) Akkor leszek pont 11 hetes...holnap hívom fel,hogy mehetek-e,nem korai-e?

Elégedett voltál vele a szülésednél? Ha gondolod szívesen venném ha priviben beszélnénk,hogy mennyi egy szülés nála stb...vagy akár itt,ahogy gondolod:-) Ti mennyi idős pocisok vagytok?

2009. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ment a privát üzenet!
2009. okt. 27. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!