Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg es lakasfestes? 31hkm

Terhesseg es lakasfestes? 31hkm

Figyelt kérdés

Holnap kezdi el a parom festeni a lakast, ami nem tul nagy csak szoba/konyha. A kerdesem az lenne, hogy estere szerintetek at menjek a szuleimhez aludni? Ti atmennetek?

Mennyire lehet karos a festek szag belelegzese?



2013. aug. 9. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem káros ne fél én is terhes voltam mikor még renováltuk a házat,még port is szívtam egy kicsit de semmi baj nem volt.A párom amúgy is festő és ő is mondta nem lesz semmi bajod egyedül a lakkozás terepét hagyd ki ha lenne ilyen.
2013. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ártani nem árt.

De én átmentem anyuékhoz. Hogy miért? Mert piszkos fejfájásra fogsz ébredni, csak is ezért:-)

Másnap már párom is a szüleimnél aludt.

Szóvql, hidd el ha van ilyen lehetőség, inkább aludj ott.

33hkm

2013. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attol is fugg hogy milyen festeket hasznaltok. Mi polifarbeval festettuk ki a szobat, akkor 28 hetes voltam. En elso este nem mertem ott aludni, inkabb lekoltoztem a nappaliba. Masnap kiszaradt es fentaludtam. Azert friss festesnel probalj nem otthon tartozkodni, illetve hasznalj maszkot. Ezek a festekek mar nem tartalmaznak olyan karos anyagot, amitol nagy baj lehet.


33hkm

2013. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14 hetes vagyok és én fogom csinálni a festést és mázolást sőt még itthon is alszom mert anyukám nem itt lakik. Semmi bajom nem lesz.
2013. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. :) Igazabol anyaek is csak 2 utcara lakak szal nem kellene messze mennem. De ha azt mondjatok nem lesz bajom akkor inkabb maradok. Majd meg latjuk meg. Napkozben ugy is megyek vasarolgatni, nezelodni aztan ha hazajovok megnezni, hogy allnak ugy is meglatom mennyire zavar majd a szag.
2013. aug. 9. 16:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk én festettem 36 hetesen, minden nyitva volt, gondolom ilyen időben ez nálatok is így lesz. Semmi bajom nem volt, és egyszerre csak 1 szobát csináltam. 4 óra alatt száradt meg. Nem abban a szobában aludtam. De ha ilyen közel vannak a szüleid, és nem kell segítened, menj át szerintem.
2013. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem igazan lesz ram szugseg, a parom es a battyam megoldjak. En csak ma osszepakolom az aprosagokat hogy ne legyenek utban es annyi. Egyebkent nem otthon elunk es itt most eleg "rossz" ido van 22-25 fok es esik is. (bar en orulok neki, mert nem birtam a nagy meleget)
2013. aug. 9. 16:39
 8/9 anonim ***** válasza:
33 hetes kismama voltam amikor kifestettük az egèsz hàzat pàrommal KETTEN!Nem nagy lakàs 52nm de nem lett töle semmi bajom.Nègykèzlàb,ülve festegettem,otthon aludtam ès csupàn annyi hogy fàjt egy picit a fejem ès bedagadt a bokàm.Tùlèltem,mèg mindig egybe vagyok.Nem kell ebböl nagy ügyet csinàlni,hidd el nem lessz semmi bajod ès a kicsdnek se!!!36hkm
2013. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunkma múlt héten volt festés és mázolás. A festést az elso napokban még elviseltem de a mázolás kibírhatatlan volt.A védőnő és s haziorvosom is azt mondta hogy ha tehetem menjek el itthonról.
2013. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!