Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki segítene? 38 hetes uh...

Valaki segítene? 38 hetes uh eredményeim alapján, körülbelül mekkora babára számíthatok?

Figyelt kérdés

Sajnos a doki nem becsült súlyt, pedig direkt kértem, azt mondta, ez nem számít. Engem viszont nagyon érdekelne, hogy körülbelül mekkora lehet a babám. A papíromon (csak ezek) az eredmények szerepelnek 38. héten:

BPD: 93 mm

AD: 97 mm

FL: 70,4 mm


Valaki tudna segíteni? Köszönöm!



2013. aug. 7. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:

szülés előtti nap csinálták az uh-t (kiírt napon szültem)

bpd:92mm FL:73mm ,nekem ad-t nem mértek Ac van a papíromon:331mm 3420gr 54cm született

2013. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves első! Köszi a válaszod :) Annyit kérdezhetek, lehet, hogy hülyeség, de ha ezek az értékek ekkorák, attól még súlyban lehet kicsi a baba? Vagyis elképzelhető, hogy mondjuk ezekkel a méretekkel kicsi baba születik? Vagy akkor eleve ezek az értékek is kisebbek lennének. Bocsánat, első baba és egyszer sem becsültek súlyt terhesség alatt, természetes szülésre készülök, és szeretném tudni, nagyjából mire számíthatok!
2013. aug. 7. 23:07
 3/9 Jubilee ***** válasza:

[link]

Bár ez AC-t kér, de hátha...

2013. aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia, sajnos ezért vagyok "meglőve", mert pont ezt az értéket nekem sosem mérték, csak AD-t..Ezért nem tudtam kikalkulálni, így ezen a módon próbálkozom :(
2013. aug. 7. 23:11
 5/9 Jubilee ***** válasza:
Holnap megnézem neked a papírjaim, de a gyerekszobában vannak. Nekem 34 hetesen mértek utoljára méreteket, akkor saccolták 3400 g körül, és 38 hetesen született meg 3960g-mal. A kisfiamat 30 hetesen mérték utoljára. Holnap megírom neked a méreteket. :)
2013. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A súly becslésnek valóban semmi értelme. Nekem a szules napján 4600grammnak becsülték a lányomat, aki végül 3450 grammnál született meg.
2013. aug. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A BPD-t szorozzák meg a terhesség hetével, így kapnak egy kb-i súlyt. De ha az első válaszolóét nézem, akkor 92*40 (mivel, hogy időre szült) az 3680 gr. Mégsem ennyivel jött a babája világra, szóval ezeket nem kell annyira szigorúan venni, ők is tévedhetnek. Elmérhet a doki is akár egy mm-t is, már más az eredmény.

36+5 hkm

2013. aug. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia, én tegnap voltam 37+6 naposan UH-on, az én értékeim:

BPD: 90 mm

OFD: 116 mm

HC: 327 mm

AC 354 mm

FL 78mm

Becsült súly: 3680 g

A becsült súlyt a has kerületből AC és a combcsontból számolják azt hiszem. FL

2013. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! :) Köszi mindenkinek, háát nem igazán lettem okosabb, sajnos hiányzik nálam az AC érték, mert sosem mérte le..Így nem igazán tudom, hogyan számoljak, de remélem, nem lesz nagyon nagy, elég kis termetű vagyok :( Amúgy fogadott doki, és elhiszem, hogy ő nem hisz benne (lehet, nincs is értelme), de azért egy viszonyítás jó lenne..
2013. aug. 8. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!