Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordul, hogy az ultrahangon...

Előfordul, hogy az ultrahangon alig mozog a baba? Ilyenkor alszik, vagy pihen? Olyan jó lett volna látni mozogni.19-20hetes vagyok, mindennap érzem őt (18. hét óta), de nem sokszor.

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Van. Annak ellenére, hogy a készülék kibocsát valamilyen rezgést és ez egy picit zavarja, van hogy nagyon mélyen alszik, és nem óhajt "kommunikálni". Velünk is ez volt anno 4D-n. Szegény uh-s nöci már mozgatta a fejet mindenfelé, kicsit meg is ütögette a pocim, de azontúl hogy egy picit megfordult, semmi:) Neked meg még van időd érezni, nyugi!!!!:)

2009. okt. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, sokszor elofordul, peldaul nekem is aludt a babam a 28 hetes uh.-n, igy csak egy asitos edes 21 masodpercet tudtam feltolteni a netre az egeszbol :-)


http://www.youtube.com/watch?v=EdUoGymST0c

2009. okt. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, előfordul. Még a végefelé is, mikor majd ctg-re jársz. Sok kismamának kellett ctg-t ismételnie akkoriban, mikor én is jártam, mert aludt a babájuk. Az én praktikám erre csoki + cola, na ettől felébredt és nem is volt baj uh-on és ctg-n.

(ha a colát nem szereted ihatsz pl gyömbért is)

2009. okt. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom az első és a 12 hetes kivételével az összes uh-ot átaludta, de úgy mint aki épp téli álmot alszik. Nem volt hajlandó megmozdulni, pedig 4d-n is kétszer voltunk, azokat is átaludta. Annyi reakciója azért volt, hogy összeráncolta a szemöldökét, és morcos képet vágott mikor ébresztgetni próbáltuk.
2009. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zupkóné Bendzsel Mar válasza:
Helló! Én 19 hetes terhes vagyok pontosan. Ma voltam uh-n. Nekem sem mozdult meg egyáltalán, még az orvos is megjegyezte, hogy a kezét sem mozdította meg egyáltalán... Viszont szépen fejlődik, méretei jók. Mondanom sem kell,hogy azóta milyen para vagyok! Elküldött genetikai ultrahangra.Jövőhéten kedden remélem minden okén találnak. Mivel én már érzem a mozgását kb 4 hete. Viszont kéthete szinte semmi. Max egy héten egyszer kétszer egy nap... Megírom majd mivolt hátha okosabbak leszünk.
2015. júl. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!