Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fajta Magnézium,...

Milyen fajta Magnézium, kálcium, vas szedését javasoljátok?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami nem túl drága de van benne rendesen hatóanyag...Ti milyet szedtek?
2013. aug. 11. 15:30
 1/6 Ananke ***** válasza:

Az árukat nem tudom,de ha nem baj azért leírom mit szedek.

-Magnézium :Magnerot-ot mert a magneB6-ból már 6-ot mondott a dokim,ebből meg elég 2db.

-Vas:Neo-Ferro-Folgamma napi 2-őt,és C vitamint mellé,mert akkor jobban felszívódik.

-Kálciumot nem szedek.Remélem érthető voltam :)

28 hetes kismama.

2013. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magnesii citrici àra 330ft recept nèlkül,receptel 139.-/10db

Kalcium ès vasat èn a rossmanos sajàtmàrkàs pezsitabikat iszom,szerintem nagyon jo.Annak darabja 259.-ft.Bõven elèg.36hkm

2013. aug. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A magnerhot az egyik legdràgàbb magnèzium kèszitmèny ès a hatoanyaga ugyan az mint a citrici-è! Èn nem ajànlom.A vèrkèpzö(forgamma vagy mi) szintèn dràga.
2013. aug. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*magnerot
2013. aug. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kalcium: DM-es Das gesunde plus - Calcium készítmény: 1000 db-os, és 1-1200 Ft. Napi 1-2 szemet kell szedni, és teljesen jól pótolja a kalciumot. Olcsó, mivel nem ízesített, és a csomagolása is egy egyszerűbb, nagyobb, műanyag tégely. Funkcionálisan viszont tökéletes, tanúsíthatom.

Magnézium: Szintén a DM-es, saját márkás, Das Gesunde Plus, 1000 db-osat ajánlom. Ebből én napi 2-3 szemet szedtem, mikor hogy, és árban is teljesen korrekt (1-1200 Ft), és tökéletesen megfelelt a célnak. Hátránya, hogy ez sem ízesített, mint mondjuk a Sanofi-féle MagneB6.

Egy pohár vízzel viszont, szerintem, könnyen nyelhető ez is, meg a kalcium is.

Vasból én a Neo-Ferro-Folgammát szedtem. Tény, olyan 2-2500 Ft a 3 havi ára felénk, viszont ha azt nézzük, hogy napi 1 szemet kell szedni belőle, akkor ez is sokáig jó. Lehet, hogy másutt drágább, de nekem orvosi vényre ennyiért adták. (Egyébként érdemes patika és patika között körbenézni. Van, ahol ugyanazon termékek között több száz Forint eltérés is van!!)

Egyébként ezeket szedem/szedtem, és nem tudom, hogy ezért, vagy sem, de minden leletem jó lett, és vérszegény sem lettem.


39 hkm

2013. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

- Magnerot. (A Magne B6 állítólag hízlal a B6 vitamin miatt)

- Béres calcium

- Béres Vas


Ezutóbbiak nem olcsók, de én nem találtam mást.

2013. aug. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!