Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik jobb szerintetek:...

Melyik jobb szerintetek: canesten kombi, vagy pimafucin kup?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok, megint visszatért szerintem a gombám. Pár hete mahánorvos ìrt fel Pimafucin kúpot, ami nagyon jó volt. Most elmentem sztk-s rendelésre és kértem a dokit, hogy, ha kell akkor azt írja fel. Gyakorlatilag meg sem vizsgált rendesen, csak fél másodpercre míg megnézte a méhszájat, majd közölte, hogy nincs szerinte semmu, de ha mégis úgy érzem, hogy kell, akkor vegyek canesten kombit. Vettem és ma próbáltam felhelyezni, de iszonyat kemény maga a kúp és engem égetett belülről. Szerencsére ki tudtam szedni, mert nem bírtam volna tovább, ha benn marad. Valakinek volt hasonló tapasztalata a canestennel? Holnap viaszamegyek az orvoshoz és kikönyörgöm a másik kúpot, mert tudtommal nincs akadálya annak, hogy a kúrát többször megismételjem.
2013. aug. 11. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Elsőre nekem is mindenki Canestent ajánl. Életemben már vagy 4-5x próbáltam, SOHA SEMMILYEN panaszomat nem szüntette meg. Szóval jót nem tudok írni róla, igaz, nekem bajt nem okozott azért, csak hasztalan volt.

A pimafucin egyszer nekem is segített terhesen. De mondjuk pár hét különbséggel ugyanaz a szer nem szokott hatásos lenni, ezért mondhatta a doki, hogy legyen másik.


Amúgy mit érzel? Mert úgy veszem ki, hogy nem is vagy biztos benne, hogy "baj van".

Ha simán bővebb folyásod van, az nem feltétlenül kóros, nekem 3. terhességemnél olyan bő folyásom lett, hogy sokszor a tisztasági betét kevés volt, hogy felfogja... Mégsem volt semmi bajom.

2013. aug. 12. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. Folyásom nincs sok, csak néha az átlátszó terhességi folyás és nem is büdös. A kúp feltételekor teljesen száraz is voltam.Viszketek és kicsit szerintem be van gyulladva a hüvely környéke. Lehet azért is volt fájdalmas a kúp felhelyezése. Gondoltam, mivel két hete panaszaim voltak, ezért lehetséges, hogy nem múlt el teljesen a gomba, vagy visszajött.
2013. aug. 12. 07:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet felborult a hüvelyflórád.Vegyél Génia 92 kúpot.Ha azután is rossz,vagy nem enyhülnek a tünetek akkor menj vissza a dokihoz.
2013. okt. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!