Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hasonló állapotú, motorizáltsá...

Hasonló állapotú, motorizáltságú, kombi kivitelű és felszereltségű 2006-os Ford Focus vagy szintén 2006-os Opel Astra H közül melyik jobb?

Figyelt kérdés
És melyik az elegánsabb, ha mindkettő fekete? Erre a két autóra szűkült a választásom. Mivel sokat tárgyalok, ügyfeleket fuvarozok, öltönyös munkám van, az elegancia is számít részben.
2012. dec. 2. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Én biztosra mennék ,mivel szeretem a megbízható és jó autókat. Tehát Ford ....
2012. dec. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
hát ilyen alapon az opel is megbízható.. tudod opel sose kop el, nekünk is az van és több éve semmi komoly baja nem volt, pedig használtan vettük. igaz rendszeresen visszük szervizbe, az fontos.
2012. dec. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem leminősíteni akartam az Opelt,csak a tapasztalatom billentett a ford oldalára . Mert őszíntén az "Ecotech " motorral jól elfuserálták a jó kis opel motorokat...
2012. dec. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Focus jobb autó, de fogyasztásban valószínűleg az Opel jobb. Legalább is az 1.6-os benzines esetében.

Az Astrának szerintem nagyon rideg a beltere, a Focus emberibb.

2012. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudok sok jót az Opelről elmondani.Jó minőségű anyagokból összerakott rossz autó.A benzinesek 100000 km felett nagyon eszik az olajat /3000 km-1 l olaj/.Ez a mai világban elfogadhatatlan.Nem csodálom,hogy válságban van a cég.

Egy dologban jó volt az Opelem,a fogyasztása vegyesen:6,8-7 l/100 km volt/ 1,4 Essentia típ.H seria.

A Ford sem a legjobb választás,de azért jobb autó.A futómű mindenképpen,bár az meg többet eszik.

A kisebb köbcentis német autókkal nem árt vigyázni/olajfogyasztásosak/!!

2012. dec. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!