Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angelsound-sal idaig megtalalt...

Agica27 kérdése:

Angelsound-sal idaig megtalaltam a szivhangot, de ma reggel nem talalom. Van olyan aki nem mindig talata meg vagy inkabb hivjam a dokim miatta? 14 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Koszi

#terhesség #szivhang #angelasounds #14 het
2013. aug. 12. 07:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Emiatt ne hívd fel, próbáld később.

Bár nem értem minek ennyire ráparázni

2013. aug. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem se hívd emiatt!

Nem túl fiatal amúgy a terhesség ilyen kütyühöz? Bocsi, nem értek hozzá, de én teljesen abban a hitben voltam, hogy ez csak előrehaladottabb terhesség esetén megbízható.

Ne görcsölj ezen ennyire! Igaz, nem tudom az előzményeket, lehet, hogy minden okod megvan az aggodalomra, de akárhogy is van, próbálj nem idegeskedni ezen.

2013. aug. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem is volt még ilyen az elején. Nyugodj meg és próbálkozz kicsit később! 14 hetesen még túl sok helye van elbújni :) később már egyre kevésbé fordul elő ilyen :)
2013. aug. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Megtalaltam! Nem veletlenul vagyok beparazva. Nemreg volt egy vetelesem es nem zaklatom a picit csak minden reggel par masodpercre bahallgatozok nala:)Igy en is megnyukszok :)
2013. aug. 12. 08:55
 5/18 anonim ***** válasza:
27%

Ilyen fiatal terhességnél még nemigen hallani otthoni géppel a szívhangot.

Valószínűbb, hogy a köldökzsinorban pulzáló vért hallod, nagyon könnyű összetéveszteni.

Amúgy bocsi, de kissé beteges ez az ellenőrzési mániád a vetélés ellenére is.

2013. aug. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

2. válaszoló vagyok!

Örülök, hogy megtaláltad! :)

Nekem is volt vetélésem sajnos, úgyhogy tökéletesen értem az aggodalmadat így. Nem tudom, hogy én a következő terhességemnél fogok-e ilyet alkalmazni, de amilyen parás vagyok, lehet, hogy nem kéne. Ha csak egyszer nem találnám a szívhangot, minden bajom lenne tőle :)

Boldog babavárást és gratulálok :)

2013. aug. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy megtaláltad, én sem találtam mindig, ugyanolyan szituban voltam mint te, 1-2 naponta ráhallgattam, ha nem volt meg a párom mindig megtalálta. Most a 18. héten már elkezdtem érezi a mocorgást, úgyhogy már kevesebbet "kínzom" a szívhangfigyelővel. De én is mindig megnyugodtam, hogy 10 másodpercre meghallgattam. Minden jót a későbbiekre!
2013. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%

Sokkal többet ártasz azzal, hogy minden reggel (?!?!) zaklatod vele szegényt. Aztán amikor meg nem találod, bepánikolsz, egy nap alatt két kérdést is felteszel, feltételezem remegve ülsz a gép előtt, hogy idegenek mikor és mit írnak. Ez folyamatos idegfeszültség, lehet, hogy te megnyugszol pillanatnyilag, de egy nap múlva már megint ott vagy, hogy hallani akarod.


Nekem is van Angelsoundom, de max. 1-szer használom egy héten, és én is csak pár másodpercre. Engedd el ezeket a dolgokat, és próbálj meg hinni a babádban.

2013. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Én 14 hetesen találtam meg először a szívhangot, addig egyáltalán nem.

Megértem a parádat, nekem is volt vetélésem, és a következő terhességem is elég problémás volt, én naponta többször is lecsekkoltam a szívhanghallgatóval a babát. Ilyenkor még tényleg nagyon el tudnak bújni, legközelebb ha nem hallod meg rögtön, ne pánikolj, próbálkozz kicsit később.

A többieknek mondom, hogy a szívhanghallgató egyáltalán nem árt a babának. Maximum annyit érzékelhetnek belőle, hogy egy picit megrezegteti a magzatvizet az ultrahang, lehet, hogy ez picit zavarja őket, ezért tényleg nem tanácsos mondjuk órákon keresztül "zaklatni" vele a babát, de attól, hogy naponta egyszer 1-2 perc alatt leellenőrizzük, semmi baja nem lesz.

Könnyű azt mondani, hogy nem kell parázni, meg hinni kell a babában annak, akivel még semmi tragédia nem történt, és szentül hiszi, hogy ha pozitívan állnak hozzá, akkor semmi baj nem történhet. Mert ez sajnos nem hozzáállás, meg hit kérdése, bárkivel bármikor megtörténhet a baj, vannak dolgok, amiket sajnos nem tudunk befolyásolni!

2013. aug. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Koszonom Kedves Utolso!!!
2013. aug. 13. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!