Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angelsound-sal idaig megtalalt...

Agica27 kérdése:

Angelsound-sal idaig megtalaltam a szivhangot, de ma reggel nem talalom. Van olyan aki nem mindig talata meg vagy inkabb hivjam a dokim miatta? 14 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Koszi

#terhesség #szivhang #angelasounds #14 het
2013. aug. 12. 07:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

És akkor meg tudod előzni, ha folyamatosan csekkolod? Nekem tökmindegy, mindenki azt csinál, amit akar. Nem verseny, hogy ki mit és hogy élt át/meg/túl, de mi is 5 évet vártunk a babára, 2 műtét, 5 inszem és 2 lombik után jártattam a számat.


Képzeld el, amikor kicsit félrecsúszik a hallgató, és majd'megsüketülsz, akkorát reccsen a készülék a füledbe...de legyen Nektek igazatok, hallgassátok ahányszor jó, mert tényleg megnyugtató, ezt tudom én is. (de a napi többre már inkább nem írok semmit :) ).


Hamarosan úgyis elkezditek érezni, hogy mozog, és akkor (talán) nem paráztok ennyit. Sok sikert mindenkinek! :)

2013. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok!

8 terhességből kettő gyermekem született, és mégsem vettem, épp azért, mert csak feleslegesen idegesíteném magam , ha nem találom meg

2013. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem előzöm meg vele a bajt, csak megnyugszom, hogy minden rendben van. Nem vagyunk egyformák, én eléggé szorongó típus vagyok, és ha rámjön a para, akkor a vérnyomásom és a pulzusom az egekbe szökik, nem hinném, hogy az jót tenne a babának.

Na mindegy, már tárgytalan a dolog, a kisfiam már másfél éves, és szerencsére teljesen egészséges.

2013. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Koszonom azoknak akik normalis valaszt adtak! Azoknak akik kioktatnak, bunkoskodnak nem emlekszem, hogy a kerdesben ilyet kertem volna. Majd ha bunko kioktato hozzaszolast akarok olvasni azt is kerni fogom addig koszonom de nem kerek belole. Szerintem ahoz amit kerdeztem sok valasznak semmi koze.
2013. aug. 15. 07:07
 15/18 anonim ***** válasza:

Van köze, csak a sorok között kell olvasni. = nyugodj meg, nincsen semmi baj, ha nem találod, nem kell egyből végletekben és katasztrófában gondolkodni.


A "bunkó és kioktató" voltam, ez is egy vélemény, arról nem tehetek, hogy csakis egy szemlélet elfogadható számodra, ettől még tiszteletben tartom, hogy az nem az, amit többen képviselünk.


Még csak annyi, hogy én az első egy-két alkalommal a köldökzsinór surrogását hittem szívhangnak, de már annyi is elég volt. Később meglepő volt hallani az igazi dobogást, de az már csak amikor nagyobb lett. (16-17-18 hét).


Tehát, nyugodj meg, ennyi. :)

2013. aug. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Jó, azért ennyire ne vedd a szívedre!

Én ugyan azt mondtam, hogy tök megértelek, de ne háborodj fel, ha van, aki számára ez érthetetlen :) Szerintem senki sem volt bunkó (de ez már az én privát véleményem).


Ha téged ez megnyugtat, akkor mindenképp figyelgesd, mert máskülönben csak egy merő stressz lesz az egész terhesség. Csak próbálj racionális maradni: vagyis ha nem hallod azonnal, ne ess kétségbe, mérlegelj! Most még nagyon kicsi a babád, úgyhogy most biztos, hogy az az oka annak, hogy nem találtad elsőre. Később meg lesz más oka, hogy nem hallod, de attól még dobogni fog ugyanúgy!!!!!

A lényeg, hogy ne veszítsd el teljesen a józan ítélőképességed. Jó dolog ez a házi szívhangfigyelő, ugyanakkor sok idegeskedést is okozhat. Kívánom, hogy találd meg az arany középutat!

2013. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Evenstar válasza:
Sziasztok! Tudom nem eladós oldal de nekem van egy eladó készülékem alig hasznàlt. Ha valakit érdek írjon nekem!
2017. jan. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Ebifal válasza:
Látom régi poszt, de en 11 hetesen talaltam meg először. És nem is sikerül minden alkalommal. De nem stresszelem magam, hisz még nagyon pici. Jól el tud bújni.
2019. jan. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!