Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt / lett valaki depressziós...

Volt / lett valaki depressziós terhesség alatt? Hogyan kezelte- viselte a dolgot?

Figyelt kérdés
27 hkm
2013. aug. 12. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Sedatif PC és sok-sok séta, emberek.... ki kell zökkentened magad, nehogy szülés után is depis legyél, mert a babának se, neked se jó.
2013. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos én mind a két terhességem alatt depressziós voltam! 1baba tervezett nagyon vagytam rá és megis a 18-20terhessegi hét körül minden a fejére állt! Sirtam egész nap, nem ettem arra sem birtam rá venni magam, hogy a konyhaig elmenjek inni! Parom orvoshoz akart vinni nem mentem, ahogy megszuletett minden teljesen rendben volt, persze van akinel a szülés után még súlyosabb lesz a depresszió! 2baba nem volt tervezett most 10honapos! Folyamatos fogyás, sírás, öngyilkosság gondolata stb! Kimozdultam hisz dolgoztam, ott volt a nagyobbik akire összpontosítani kellett, uj lakás, költözés, renovalas, kusmama torna stb es csak egyre rosszabb lett! Probaltam akupunktúrat semmit nem ert, elmentem orvoshoz aki igazából annyit közölt, hogy ha megszultem és még mindig nem érzem jobban magam akkor menjek vissza! 3kulonbozo orvosnal voltam! 1felirt egy kedely javító gyógyszert, elolvastam a beteg tájékoztatót es nem vettem be, babam egészsége mindennel fontosabb volt! Sokat segithet ha van vki akivel beszelgethetsz, anyukad stb ami sajnis nekem nem volt adott! Konzuntalhatsz nőgyógyásszal hátha tud segíteni! 27/N
2013. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!