Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi kismama ruhátok van?...

Mennyi kismama ruhátok van? Ciki, ha én ekkor ruhatárral bírok?

Figyelt kérdés

Van két hosszú terhes nadrágom, egy halásznadrágom, egy kis szoknyám, 9 rövidujjúm, 8 hosszúujjúm, meg pár blézerem, illetve egy egy egyrészes nyári szoknyám. Egyszerűen sajnálom rá a pénzt, mert tudom, hogy soha többet nem fogom hordani őket. Mindennap bejárok dolgozni, megszólnak vajon, ha ennyi a ruhatáram?

31 hkm


2013. aug. 12. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:

1hosszú farmer,1rövid farmer,1farmer miniszoknya,1halásznadrág,de jó még rám 2db hosszú lennvászon nadrág és 2db rövidnadrág.

Felsőket nem igazán vettem,többnyire testhezálló ujjatlanokat hordok,abból van 5db amit jelenleg hordani tudok,de ezelött 2-3 héttel több volt.Kimondott kismama felsőből 2db hosszúujju van.

Ne érdekeljen a kollegák véleménye.Nem hiszem,hogy mindenki megengedheti magának,hogy szinte mindig más ruhában pompázzon.

28+3hkm

2013. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ez rengeteg, nekem volt egy hossz és egy rövid kötényruhám, hozzá a "normál" hosszúujjúk, 2 nadrág, hozzá normál pulcsik, 2 ujjatlan felső, ami alá vehettem vmi normál pólót, meg 2 hosszúujjú kismamablúz, és 7. hónapig dolgoztam.

egyébként meg ne foglalkozz vele, hogy megszólnak, ha tiszta a ruhád, még ha csak 1 lenne is, semmi közük hozzá.

2013. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2 nadrágom volt és egy felsőm.
2013. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy hosszúnacim, egy rövid (de az kényelmetlen volt és nem használtam), egy kötött ruhám (nem kismamaruha csak jól nyúlik), illetve olyan felsőket (testhezálló pólókat) hordtam aminek jó hosszú a dereka. Ezeket azóta is hordom mert szintén nem kismamaruhák. Senki sem szólt meg, pedig a 38. hetet még végigdolgoztam a munkahelyemen. Egyik bnőmnek kb ugyanennyi ruhája volt, ő sem érezte hogy ciki lenne. Nem érdemes erre a pár hónapra sok ruhát vásárolni, aranyárban vannak, és max 9 hét múlva már nem is tudod őket hordani. Nem fog sennki megszólni :)
2013. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2 nadrágom van és 2 felsőm, ezeket hordom, ha elmegyek itthonról. Itthon bő, nagy cuccokban vagyok, azok nem kismama ruhák. Hol vettél ennyi ruhát és mennyiért? Én az árak miatt nem veszek többet. 26hkm
2013. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2nadrágom volt, egy ujjatlan overálom, illetve a felsőim alapból olyan fazonúak, amit terhesen is tudtam hordani.

A második kicsinál sokáig kicsi hasam volt, vele a régi első terhesség előtti nadrágokat is tudtam hordani, illetve amikor már szűkültek kismamaövvel hordtam.

2013. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából csak a nadrágok, amik kimondottan kismama nadrágok, a felsők egy részét kínaiban vettem 1500 ft-ért, illetve több olyan ruhám is van, amit nem terhesen is hordtam, és terhesség után is fogok hordani (kicsi szoknya, hosszúujjúk, blézerek, csak akkor már talán be is tudom majd gombolni :-)). De akkor megnyugodtam, hogy nem kevés, csak hát nálunk a kollégák a tipikusan a kákán is csomót kereső emberek.

2013. aug. 12. 20:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2 nadrágom volt csak kismamás.

Télen volt nagy hasam, voltak bő vastag pulcsijaim.

Nem is nagyon látszott, milyen ruha volt rajtam a kabát alatt.

Ha jó időben lettem volna nagy pocakos, akkor szerettem volna csini ruhákat, meg biztos vettem is volna. Bár nagyon drágák sajnos. :(

Szerintem semmi ciki nincs a ruhatáradban, jó, hogy ilyenkor is csinosan akarsz öltözni. Biztos, hogy nem fognak emiatt megszólni. :)

Szerintem inkább a párjuk melegítőnacijában és pólójában mászkáló nőciket előbb megszólják.

2013. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem két nadrágom volt, meg két vagy három felsőm, amikor az első babámat vártam. Télen ez nem is nagyon tűnt fel senkinek. Most a második babámmal vagyok terhes, néhány felsővel többet vettem, de egy hosszú nadrággal, egy háromnegyedessel meg egy térdnadrággal kihúzom.


Ami a kismama nadrágokat illeti, nekem lesújtó a véleményem róluk, nem tudom, ki hogyan van ezzel. A mell alatt záródnak, de akármennyire is húzom össze a gumit, nekem folyton lecsúsznak séta közben. Annyira utálom. Akárhogyan is, de a melegítőnadrág szabás a legkényelmesebb. Így utólag nem is vennék kismama nacit.

2013. aug. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1 hosszú nadrágom van és 1 halász, ezek kismama dolgok!

Ennyi. A többi kínaiban vett vagy olcsón szerzett ruhák/felsők.

33+4hkm

2013. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!